Pages

Categories

Search


Ринок в Радивилові відключать від електропостачання

by
Липень 13, 2013
СОЦІУМ
No Comment

     \"\"Якщо пожежну сигналізацію не встановлять на контейнерах до 25 липня
     Уже цього тижня роботу ринку «Новий» у Радивилові могли призупинити… через пожежну безпеку. Представники головного управління ДСНС у Рівненській області, перевіривши протипожежний стан ринку ще у червні, доручили адміністрації ринку усунути порушення: розширити проходи між палатками (контейнерами), обладнати ринок автоматичною пожежною сигналізацією, забезпечити контейнери вогнегасниками та інше. 
     — Адміністрація ринку мала виконати це все до 8 липня, — коментує інспектор Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Рівненській області Віктор Кравець. — Роботу вона уже проводить, про що нас повідомила. Усі капітальні будівлі, що входять до ринку, уже обладнані протипожежною сигналізацією. Проте проблемним лишається встановлення сигналізації на контейнерах.          Уже цього тижня роботу ринку «Новий» у Радивилові могли призупинити… через пожежну безпеку. Представники головного управління ДСНС у Рівненській області, перевіривши протипожежний стан ринку ще у червні, доручили адміністрації ринку усунути порушення: розширити проходи між палатками (контейнерами), обладнати ринок автоматичною пожежною сигналізацією, забезпечити контейнери вогнегасниками та інше. 

        — Адміністрація ринку мала виконати це все до 8 липня, — коментує інспектор Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Рівненській області Віктор Кравець. — Роботу вона уже проводить, про що нас повідомила. Усі капітальні будівлі, що входять до ринку, уже обладнані протипожежною сигналізацією. Проте проблемним лишається встановлення сигналізації на контейнерах. Вони належать приватним підприємців. Дехто з них на відпочинку, дехто відмовляється встановлювати протипожежну сигналізацію. Тому адміністрація ринку попрохала нас продовжити їм термін усунення порушень до 25 липня. Проте це критична дата. Якщо всі наші вимоги не будуть дотримані, ми притягнемо керівництво ринку до адміністративної відповідальності, а роботу самого ринку частково призупинимо. Тобто закривати ринок не будуть, але до контейнерів не постачатимуть електроенергію. (\”Рівне вечірнє\”).
 Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *