Pages

Categories

Search


У центрі зайнятості – обговорення нових інструментів стимулювання зайнятості населення

by
Липень 18, 2013
СОЦІУМ
No Comment
\"\"    З метою обговорення шляхів та форм співпраці щодо розгортання активних заходів сприяння зайнятості населення та створення нових робочих місць відповідно до нового Закону України \”Про зайнятість населення\” у Радивилівському районному центрі зайнятості відбулось засідання круглого столу \”Впровадження нових інструментів стимулювання зайнятості населення та створення нових робочих місць\”. У заході взяли участь голова райдержадміністрації Анатолій Грисюк, його заступник Іван Школяр, заступник начальника управління Пенсійного фонду в Радивилівському районі Валентина Довгалюк, керівники та кадровики підприємств району.
\"\"    З метою обговорення шляхів та форм співпраці щодо розгортання активних заходів сприяння зайнятості населення та створення нових робочих місць відповідно до нового Закону України \”Про зайнятість населення\” у Радивилівському районному центрі зайнятості відбулось засідання круглого столу \”Впровадження нових інструментів стимулювання зайнятості населення та створення нових робочих місць\”. У заході взяли участь голова райдержадміністрації Анатолій Грисюк, його заступник Iван Школяр, заступник начальника управління Пенсійного фонду в Радивилівському районі Валентина Довгалюк, керівники та кадровики підприємств району.

    Відкрив засідання Іван Школяр, який розповів присутнім про економічний стан району. Представники центру зайнятості ознайомили учасників із нововведеннями Закону України \”Про зайнятість населення\”, зокрема щодо стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць та працевлаштування на них громадян, які мають додаткові гарантії в сприянні працевлаштуванню, розширення можливостей для підвищення конкурентоспроможності громадян віком старше 45 років, організації робіт тимчасового характеру.

 
    Заступник начальника управління Пенсійного фонду в Радивилівському районі Валентина Довгалюк розповіла про порядок компенсації роботодавцям єдиного внеску.
    Особливу увагу на засіданні приділили питанням створення нових робочих місць та збереження існуючих, сприяння ефективній зайнятості населення на селі шляхом розвитку підприємницької діяльності, нарощування темпів сільського та промислового виробництва, залучення іноземних інвестицій, професійної підготовки та перепідготовки незайнятих громадян під конкретні замовлення роботодавців, організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, ліквідації тіньової зайнятості та заробітної плати \”в конвертах\”.

    Після завершення круглого столу учасники прийняли рекомендації щодо координації дій в частині проведення інформаційно-роз’яснювальної та профорієнтаційної роботи, спрямованої на активізацію власних зусиль незайнятих громадян у пошуку роботи, підвищення мотивації їх до легальної праці, необхідності перепідготовки та підвищення кваліфікації упродовж всього життя, формування у роботодавців почуття соціальної відповідальності за збереження та розвиток трудового потенціалу, знання та практичного застосування в роботі норм чинного законодавства про працю та зайнятість населення.


no Responses

  1. Іван

    Липень 23, 2013, 18:34:49

    Треба читати коментарі і виправляти помилки, а не чекати дзвінків від обурених представників влади.Дякую!Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *