Pages

Categories

Search


У Радивилівському районному центрі зайнятості відбувся черговий семінар для безробітних \”Запобігання нелегальній трудовій міграції та торгівлі людьми\”

by
Листопад 26, 2013
СОЦІУМ
No Comment
\"\"    Ціла низка невирішених соціальних проблем суспільства спонукає наших співвітчизників їхати в інші країни у пошуках більш гідних умов життя. Здебільшого українці за кордоном працюють будівельниками, офіціантами, прибиральниками та на посадах іншого обслуговуючого персоналу, але такі ж працівники потрібні й в Україні. Складність ситуації полягає в тому, що молоді люди часто не бачать перспектив для життя та самореалізації в українському суспільстві, а вища освіта не стає запорукою нормального забезпечення життя.
    Працівники служби зайнятості разом з представниками районного управління юстиції намагаються розширити знання громадян про потреби українського ринку праці та працевлаштування за кордоном, щоб у подальшому виборі вони могли уникнути помилок.
\"\"    20 листопада у Радивилівському районному центрі зайнятості відбувся черговий семінар для безробітних «Запобігання нелегальній трудовій міграції та торгівлі людьми».

    Ціла низка невирішених соціальних проблем суспільства спонукає наших співвітчизників їхати в інші країни у пошуках більш гідних умов життя. Здебільшого українці за кордоном працюють будівельниками, офіціантами, прибиральниками та на посадах іншого обслуговуючого персоналу, але такі ж працівники потрібні й в Україні. Складність ситуації полягає в тому, що молоді люди часто не бачать перспектив для життя та самореалізації в українському суспільстві, а вища освіта не стає запорукою нормального забезпечення життя.

    Працівники служби зайнятості разом з представниками районного управління юстиції намагаються розширити знання громадян про потреби українського ринку праці та працевлаштування за кордоном, щоб у подальшому виборі вони могли уникнути помилок.

    Під час семінару спеціаліст центру зайнятості Алла Кадишин розповіла про роль служби зайнятості у запобіганні нелегальній трудовій міграції, надала загальні рекомендації і поради щодо законного перебування та працевлаштування за кордоном, а також розповіла про можливості працевлаштування та професійного навчання, сприяння у започаткуванні власної справи та інші послуги.

    Представник управління юстиції Тамара Бойко поінформувала присутніх про особливості процедури виїзду за кордон, основні вимоги до трудових мігрантів, їхні трудові права та можливості захисту.

    Спеціалісти порадили тим, хто знаходиться на роздоріжжі, працювати в Україні, а не шукати кращої долі за кордоном. А для цього варто проаналізувати ситуацію та використати всі можливості працевлаштування в Україні. Ніхто не може обмежити право особи на вибір місця проживання і працевлаштування, але остаточне рішення приймає сама людина. І тут варто бути якнайбільш поінформованим, щоб убезпечити себе від можливих ризиків.

    Якщо ви прийняли рішення їхати на заробітки за кордон, зберіть якнайбільше інформації та порадьтеся із фахівцями, запишіться на семінар у найближчому центрі зайнятості. Ваша безпека – у ваших руках.
 Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *