Pages

Categories

Search


Свято Першовересня

by
Вересень 1, 2014
СОЦІУМ
No Comment

\"\"  1 вересня відзначено День знань. Це свято знаменує початок нового навчального року, коли перед дітьми знову гостинно відчиняються двері шкіл. Для когось навчальний рік, що починається, буде першим, для когось – останнім чи черговим. Але день, яким він відкривається, однаково хвилюючий і незабутній – святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, свіжістю оновлених класів. І, звичайно, закличним дзвоником. Нехай цей навчальний рік, що розпочинається у дуже непростий для України час,  відкриє перед молоддю нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей. На свято в загальноосвітні заклади району і професійний ліцей прийшли батьки дітей, керівники району і міста. Звучали теплі й зворушливі слова привітань, линули задушевні пісні. Звичайно, найбільше цьогорічне першовересневе торжество запам’ятається першокласникам. Дано старт новим навчальним будням, які принесуть нові радощі в здобутті знань, нові перемоги в олімпіадах та конкурсах. Наш фоторепортаж про День знань з одного з найкращих у Радивилівському районі навчальних закладів – навчально-виховного комплексу «Школа №1 – гімназія». З привітаннями тут виступили директор А.В.Фаєвська, голова райдержадміністрації В.М.Кондик, мати першокласника Л.М.Михайлова та інші.

 1 вересня відзначено День знань. Це свято знаменує початок нового навчального року, коли перед дітьми знову гостинно відчиняються двері шкіл. Для когось навчальний рік, що починається, буде першим, для когось – останнім чи черговим. Але день, яким він відкривається, однаково хвилюючий і незабутній – святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, свіжістю оновлених класів. І, звичайно, закличним дзвоником. Нехай цей навчальний рік, що розпочинається у дуже непростий для України час, відкриє перед молоддю нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей.
 

  На свято в загальноосвітні заклади району і професійний ліцей прийшли батьки дітей, керівники району і міста. Звучали теплі й зворушливі слова привітань, линули задушевні пісні. Звичайно, найбільше цьогорічне першовересневе торжество запам’ятається першокласникам. Дано старт новим навчальним будням, які принесуть нові радощі в здобутті знань, нові перемоги в олімпіадах та конкурсах.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *