Pages

Categories

Search


На допомогу донецьким \”кіборгам\”

by
Січень 26, 2015
СОЦІУМ
No Comment

\"\"     Знову волонтери нашого краю вирушили  на схід, щоб підтримати
воїнів, які перебувають на захисті кордонів Неньки-України. Важко на
серці коли бачиш як ворог топче нашу землю, як нищить рідний край.

    Знову волонтери нашого краю вирушили  на схід, щоб підтримати воїнів, які перебувають на захисті кордонів Неньки-України. Важко на серці коли бачиш як ворог топче нашу землю, як нищить рідний край. Але пишаєшся тим, що є кому протистояти і боронити , є кому життя покласти, щоб майбутні покоління побачили нарешті європейську країну, суверенну і неподільну.
    «Врага не буде супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люди на землі.» Заради цих слів варто жити і боротися проти всякого ворога, що хоче занапастити наш народ. Не дати загарбнику можливості бути не покараним за вчинки і невинні життя, які він забрав.
   Освячення і благословення у дорогу благочинним митр. прот. Ігорем Данилюком, чергової волонтерської колони, ще раз доводить про не байдужість і відданість тим, кому доводиться сьогодні жертвувати всім. Ці автомобілі їдуть до донецьких «кіборгів», щоб допомогти їм вивезти поранених і вцілілих. Довго вони протистояли ворогу, але сьогодні і вони потребують нашої з вами підтримки. Не будьмо байдужі!
    Дякуємо вам, наші козаки за вашу відданість і велику неоціненну жертву!

\"\"

 

\"\"

\"\"

Олег Бабак
radyvyliv-cerkva.rv.ua
 
 Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *