Pages

Categories

Search


Мешканці Радивилівщини не втомлюються допомагати армії

Мешканці Радивилівщини не втомлюються допомагати армії

by
Березень 4, 2015
СОЦІУМ
No Comment

За період з 26 лютого по 04 березня 2015 року на благодійний рахунок Радивилівської районної організації Товариства сприяння обороні України на потреби української армії надійшло: 2819,00 грн.

В приміщенні райдержадміністрації при в.о. голови Радивилівської райдержадміністрації Івану Школяру відбулося чергове засідання Координаційного штабу з питань організації надання гуманітарної та благодійної допомоги учасникам антитерористичної операції. На засіданні були присутні голова Радивилівської райради Олександр Пастух, керівник апарату Радивилівської райдержадміністрації Людмила Орищина, представник Радивилівської районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану Василь Ярмусь, волонтер Координаційного штабу Алла Стояновська, члени координаційного штабу та представники районних засобів масової інформації. В ході засідання було заслухано звіт Координаційного штабу про виконану роботу за останній тиждень, проаналізовано потреби учасників АТО станом на 4 березня і можливості їх реалізації.

Було зазначено, що за період з 26 лютого по 04 березня 2015 року на благодійний рахунок Радивилівської районної організації Товариства сприяння обороні України на потреби української армії надійшло: 2819,00 грн. від колективу Радивилівської райдержадміністрації; 500,00 грн. від ФГ «Щедрий врожай», 100,00 грн. особистих пожертвувань від жительки с.Немирівки Пукас Таїси та 300,00 грн. від Башарівської сільської ради. Крім того, Башарівська сільрада уже втретє з початку 2015 року доставила продукти харчування на пункт збору гуманітарної допомоги, що розташований за адресою м.Радивилів, вул.Почаївська, 30 (Радивилівський територіальний центр соціального обслуговування). Загалом, станом на 04.03.2015 року Координаційним штабом Радивилівського району з допомоги армії зібрано 248712,00. З них 242348,00 грн. витрачено на: придбання 2 монокуляр (окулярів нічного бачення), 40 бронежилетів, 66 пар берців, 78 комплектів військової форми, 52 бушлати, 48 комплектів термобілизни, 3 комплекти наколінників і налокітників «Mil-Tec», 25 балаклав, 12 спальних мішків, 3 надувних матраци, 3 каремати, 15 пар рукавиць, 7 тактичних ліхтариків, 10 плащів/дощовиків, гумові чоботи, 2 бензопили із запасними деталями та мастилом, домкрата на 5 тон, 3 комплектів слюсарних інструментів та запчастин для ремонту військової техніки; матеріальну допомогу сім’ям мобілізованих жителів Радивилівського району; витрати на доставку адресних посилок. Станом на 04 березня на благодійному рахунку Радивилівської районної організації Товариства сприяння обороні України залишилось 6364,00 грн.

За результатами засідання Координаційного штабу від 04 березня залишок коштів на благодійному рахунку Радивилівської районної організації ТСОУ вирішено спрямувати на першочергові потреби учасників АТО із Радивилівщини, про які Координаційному штабу повідомила волонтер Алла Стояновська.

Крім того, обговорено стан проведення районної акції «Врятуємо життя нашим солдатам!», в рамках якої планується забезпечити індивідуальними аптечками з необхідними медпрепаратами учасників АТО із Радивилівщини. Нагадаємо, що на закупівлю аптечок за попередніми підрахунками необхідно близько 50 тис. грн. Координаційний штаб просить усіх мешканців району долучитися до акції «Врятуємо життя нашим солдатам!».

Надати свою посильну допомогу українській армії може кожен з нас! Реквізити: Р/Р 26003301575437, ЄРДРПО 35882914, ВАТ Ощадбанк, м.Рівне, МФО 333368, отримувач: Радивилівська районна організація Товариства сприяння обороні України. Крім того, збір коштів на потреби учасників АТО продовжують громадськість, територіальні громади та приватні підприємці Радивилівщини. Зокрема, у Радивилівському районі розміщені опечатані Радивилівською районною організацією ТСОУ точки збору коштів на індивідуальні аптечки та ліки бійцям із Радивилівщини.

З питань організації надання допомоги учасникам АТО звертайтесь в Координаційний штаб підтримки української армії. Телефон для довідок: (096) 86-96-798 – волонтер Стояновська Алла Іванівна.

РРДАЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *