Pages

Categories

Search


Пенсіонери на роботі, а молодь безробітна

Пенсіонери на роботі, а молодь безробітна

by
Березень 5, 2015
СОЦІУМ
3 Comments

Основними проблемами є: відсутність досвіду роботи, не раціональний розподіл ринку праці попиту і потреб в системі освіти і біржі праці. Також значною проблемою є пенсіонери, які не зважаючи те, що вже на пенсії продовжують працювати і тим самим займають робочі місця, які мала б займати молодь. А молодь не має роботи, а пенсіонери получають і зарплату і пенсію. Про цю проблему знають всі, але ні одна політична партія не говорить про її вирішення, бо боїться втратити голоси перед виборами саме пенсіонерів.

До прикладу

«На сьогодні Радивилівська районна лікарня – лікувально-профілактичний заклад на 210 ліжок, в якому працює 77 лікарів (37 – з вищою кваліфікаційною категорією, 18 – з першою, 6 – з другою) та 191 середніх медичних працівників. Колективом середнього й молодшого медперсоналу керує головна медична сестра лікарні Г.П.Ногачевська.»

Із сайту Радивилівської районої лікарні

В Радивилівській районі лікарні працює в загальному 268 працівників. При цьому за даними працівниці лікарні, яка там працює майже 100 працівників пенсіонери. З етичних норм ім’я її не розголошується . І це тільки в лікарні, а ще велика кількість в школах та інших державних установах. І це тільки в невеличкому місті Радивилів, а скільки пенсіонерів працює в місті Рівне і по всій Україні?

Проблема ще й у тому, що більшість пенсіонерів не виконують якісно своїх функціональних обов’язків. Наприклад у школі вчителі – пенсіонери вчать учнів застарілою про комуністичною методологією. Вони не розуміються в сучасних процесах, технологіях. І взагалі між ними і учнями виникає конфлікт розумінь і часу.

Хтось скаже дайте нормальну пенсію для пенсіонерів і вони підуть з роботи. А молодь не те, що нормальної більшість ніякої роботи не має. Тим більше це питання до влади, але потрібно розуміти, що молодь більше потребує роботи ніж пенсіонери і саме молодь є майбутнім держави і їм потрібно створювати і утримувати сім’ю і за щось жити. Як вони без роботи і навіть тої «смішної» зарплати можуть це робити? Ніхто ж не говорить, якщо людина на пенсії то вона не має права працювати, але при цьому дасть змогу молоді працювати. А самі хай йдуть працювати в ті сфери де є потрібність на робочі спеціальності. А не просто сидіти майже нічого не робити і отримувати зарплату… Тож було доцільно, щоб пенсіонери вибирали чи залишаються на роботі і отримують зарплату чи йдуть з робити і отримують пенсію. Тоді б кількість безробітної молоді значно зменшилась.

Пенсія створена для того, щоб людина на старості відпочивала, бо вже заробила на пенсію і напрацювалась за своє життя. Просто пенсіонери мають зрозумінням ставитись до молоді і давати їм можливість працювати, бо для них ця робота є більш необхідніша, ніж для пенсіонерів.

Іван Долюк


3 Responses

 1. Сергій

  Квітень 1, 2015, 19:58:20

  Було б добре, якби молодь зрозуміла, що СТАРІСТЬ – ЦЕ ЇЇ МАЙБУТНЄ. Ставтеся до літніх людей так, як хочете, щоб з часом ставилися і до вас. Не треба викидати їх на смітник із жалюгідною пенсією, якої не вистачає навіть на ліки, не те, що на квартплату чи розваги. Не підсиджуйте їх, а створюйте нові робочі місця, нові підприємства…

  1. Іван Долюк

   Квітень 9, 2015, 21:21:20

   Я з вами цілком згідний і з розумінням ставлюсь до проблем літніх людей. Потрібний компромісний вихід із ситуації, нові робочі місця. Просто акцентував, що проблеми молоді ще набагато гірші, ніж у пенсіонерів нажаль( Слава Україні!

 2. пенсіонер

  Березень 15, 2015, 10:49:15

  я повністю згідний з автором що пенсіонери повинні відпочивати але дайте достойну

  молоді європейську освіту і зарплату щоб утримували себе і помогали сімііЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *