Pages

Categories

Search


З миру по… картоплині…

З миру по… картоплині…

by
Жовтень 11, 2015
СОЦІУМ
No Comment

Маленькі добрі справи, зроблені від великої любові, приносять радість і спокій.
(Мати Тереза)

Сьогодні всі волонтерські акції спрямовані на збір продуктів та речей для військових котрі захищають нас на сході країни, і ми майже забули, що є люди котрі потребують допомоги в нашому місті. А таких людей не мало, хтось залишився доживати старість на самоті, хтось попав у фінансову скруту, в когось попросту не вродила городина, а придбати продукти немає за що і приходиться входити в зиму без елементарного «борщового набору».

З 25 вересня по 7 жовтня в Радивилівському професійному ліцеї проводилась благодійна акція під назвою «Сім картоплин»по збору овочів та консервації для людей похилого віку, які постраждали у період соціально-економічної кризи. Дана акціямилосердя була ініційована учнівськими колективами груп №3 та 22, що навчаються за професією «Оператор комп`ютерного набору. Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних» та підтримана директором навчального закладу Василем Миколайовичем Колесником та майстром виробничого навчання, депутатом міської ради Вадимом Володимировичем Салійчуком.

Акція направлена на допомогу одиноким літнім людям та сприяє приверненню уваги суспільства до проблем людей похилого віку. Тому для вихованців ліцею вона стала чудовим уроком людяності, чуйності та доброти.

Учні зносили всі життєво необхідні продукти харчування: картоплю, моркву, буряк, цибулю, консервації… Протягом акції було зібрано понад 350 кілограм овочів та 20 банок різної консервації.

Учасниками акції стали більшість навчальних груп навчального закладу. Краще всіх попрацювали колективи груп №3, 4, 13, 23, за що і були відзначені оргкомітетом заходу.

Зібрана продукція була доставлена по місту за адресами, які надало товариство Червоний Хрест України, де і проживають соціально-незахищені особи. Літні бабусі були безмежно вдячні за привезені запаси. Під час бесід розповідали про свої молоді роки та з печаллю наголошували, що в житті не чекали коли прийде час і вони потребуватимуть допомоги від чужих їм людей.

Отже, офіційно благодійна акція «Сім картоплин» завершилась, але вона  так конче потрібна знедоленим людям і завжди триватиме, доки милосердя до інших живе у наших серцях. Якщо кожен із нас зробить хоч незначний внесок у скарбничку добрих справ, світ стане кращим!

 

????????????????????????????????????

DSC_4823

????????????????????????????????????

DSC_4848

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

староста групи №3
по професії «Оператор комп`ютерного набору.
Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних»
Юлія ФедунЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *