Pages

Categories

Search


100 днів роботи Дубенського місцевого центруз надання безоплатної вторинної правової допомоги

100 днів роботи Дубенського місцевого центруз надання безоплатної вторинної правової допомоги

by
Жовтень 27, 2015
СОЦІУМ
No Comment

З часу відкриття Дубенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за 100 днів було прийнято більше 200 звернень громадян Дубна, Радивилова, Млинова, Демидівки та їх районів. 46 жителям вже надано адвокатів для предстаництва їх в суді.

В районних центрах Млинова, Демидівки, Радивилова нещодавно відпрацювали виїзні мобільні пункти прийому громадян, що значно спростило доступ жителів краю до правової допомоги. Питання, з якими звертались громадяни стосувались цивільного і адміністративного права. Це зокрема земельні, майнові питання та питання соціального захисту.

Центр постійно розширює зв’язки з державними організаціями, громадськими об’єднаннями, органами місцевого самоврядування та виконавчої влади, які надають громадянам консультативну допомогу щодо захисту їх прав. Заключаються з ними договори про співпрацю. Така взаємодія допоможе жителям краю отримувати якісну безоплатну юридичну допомогу, гарантовану державою.

Центр, що приймає жителів Дубенщини, Млинівщини, Демидівщини та Радивилівщини продовжує свою роботу. Знаходиться він за адресою:м.Дубно, вул.Грушевського, 171Б, тел.(03656) 21005, 0970094703Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *