Pages

Categories

Search


Можливо Слонівка все ж потече

Можливо Слонівка все ж потече

by
Березень 8, 2016
РАДИВИЛІВЩИНА, СОЦІУМ
No Comment

Напевне усі в Радивилові знають про те, що річка Слонівка, яка тече поблизу нашого міста зовсім пересохла. Як результат в обох ставках поблизу міста зовсім немає води. Звичайно, можна довго говорити про засушливу погоду минулого літа, але все ж річку відновити можна. Особливо якщо до цього прикласти бодай якісь зусилля. Саме так вирішили зробити небайдужі люди, громадські активісти, яким боляче споглядати за пересохлими руслами.

Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук Віталій Дідук. Радінформ оперативно сконтактувався з Віталієм та попросив прокоментувати цю ситуацію.

Віталій Дідук: «Справа в тому, що річку дійсно можна відновити, почалося все з того, що до нашого побратима Володимира Кондика звернулись доволі поважного віку люди, які стверджували, що знають, де можна знайти та розчистити джерела. Ми з побратимами поїздили по руслах та зрозуміли, що вся проблема в тому, що джерела замулені та не мають достатньої сили аби витекти в основне русло річки. Вирішили не чекати, а негайно діяти, це власне, перший виїзд в с. Батьків, наступної суботи ми збираємось ще кілька годин витратити на чистку русла цього джерела. Вода пішла, проте, поки її недостатньо.»

Схоже, для декого зовсім необов’язково чекати та думати як краще відновлювати річку, можна просто брати лопату в руки та починати працювати. Хлопці стверджують, що така акція не є одноразовою і запрошують усіх, хто має бажання долучатися до чистки русла річки Слонівка поблизу с. Батьків та м. Радивилів. Наступний збір у суботу 12 березня.

 

rad_informЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *