Pages

Categories

Search


Лікують, ремонтують, відкривають

Лікують, ремонтують, відкривають

by
Квітень 25, 2016
СОЦІУМ
No Comment

У Радивилівському районі проживає 10,4 тис. пенсіонерів, 2,7 тисячі інвалідів та 63 учасники антитерористичної операції. Як правило, це люди небагаті й потребують допомоги та соціальної підтримки. Тож у районі активно діє програма, спрямована на соціально-медичну реабілітацію цих уразливих верств населення.

Існуюча матеріально-технічна база Радивилівського (завідуюча Галина Коханець) та Козинського (завідуюча Світлана Воловчук) відділень надання соціально-медичних послуг забезпечена сучасним медико-реабілітаційним обладнанням. За кошти районного бюджету в березні було придбано апарат магніто-терапії «Полюс», вартістю близько 14 тис. грн. А спецавтомобіль «Газель» терцентру здійснює підвезення інвалідів та осіб похилого віку із сіл району до Радивилова й до інших лікувально-реабілітаційних закладів області. Вивчають питання щодо відкриття в стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання територіального центру палати паліативної допомоги.

– Все робиться для того, щоб людям було зручно та затишно, – говорить директор Радивилівського терцентру Віктор Гетьман. – Нині тривають ремонтні роботи системи опалення у стаціонарному відділенні, де на сьогодні проживають 24 одиноких непрацездатних громадян похилого віку. На це районна рада виділила із бюджету 49 тисяч гривень. Решта коштів – близько 40 тис. – це власні надходження установи. А ще на базі Козинського центру нещодавно розпочала роботу перукарня для громадян із низьким прожитковим рівнем.

 

Лідія ПОЛЬОВА
vilneslovo.rv.uaЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *