Pages

Categories

Search


Таборування – 2016

Таборування – 2016

by
Вересень 26, 2016
СОЦІУМ
No Comment

Районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і службою у справах дітей райдержадміністрації, за підтримки районної державної адміністрації та районної ради було проведено дводенне таборування в рамках Акції «Молодь обирає здоров’я». 15 підлітків мали змогу взяти участь у тренінгу «Здоровим бути здорово», який провела головний спеціаліст центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Лариса Надорожна. Хлопці проявили свою згуртованість та лідерські здібності під час проведення гри «Пошук скарбу». Цікавими і змістовними були зустрічі з представниками бюро правової допомоги та військомату, де Марія Поволоцька провела бесіду «Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх», а Олег Плевако розповів підліткам про військовий обов’язок, строкову та контрактну службу, події у зоні АТО.
Наступний день з учасниками таборування провели страйкболісти Радивилівської команди Ш.Т.У.Г., які ознайомили хлопців із видами зброї та підготували програму занять по стрільбі.
Протягом двох днів кожний із підлітків проявив свої спортивні здібності, винахідливість, знання, за які були відзначенні грамотами та подарунками.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *