Pages

Categories

Search


Мобільна профорієнтаційна акція

by
Квітень 27, 2010
СОЦІУМ
No Comment

\"\"    Для учнів випускних класів Рудня-Почаївської та Жовтневої загальноосвітніх шкіл Радивилівського району спеціалісти центру зайнятості провели профорієнтаційну акцію "Випускник" з використанням мобільного центру профорієнтації.
    Метою заходу було розширення знань учнівської молоді про різноманітний світ професій та підвищення мотивації до пошукової творчої діяльності з питань вибору професії.

    Для учнів випускних класів Рудня-Почаївської та Жовтневої загальноосвітніх шкіл Радивилівського району спеціалісти центру зайнятості провели профорієнтаційну акцію "Випускник" з використанням мобільного центру профорієнтації.
    Метою заходу було розширення знань учнівської молоді про різноманітний світ професій та підвищення мотивації до пошукової творчої діяльності з питань вибору професії.
    У рамках акції для одинадцятикласників Рудня-Почаївської загальноосвітньої школи провели тренінг з вибору професії "Людина входить у світ дорослих". Спілкування під час тренінгу змусило учнів замислитися про світ дорослих, по-іншому переосмислити поняття "відповідальність" та усвідомити необхідність самовизначення, яке дозволить їм розкрити та реалізувати свої таланти. А ще учні зрозуміли, що потрібно розібратися у своїх особистих якостях, складному лабіринті професій з їх особливими вимогами до людини, потребах ринку праці, щоб не помилитися у професійному виборі. Тести допомогли старшокласникам зорієнтуватися у власних інтересах, схильностях і дали більш змістовну відповідь на запитання "Ким бути?"
    Учні 8-10 класів взяли участь у занятті з питань попередження кризових ситуацій та торгівлі людьми. У школі працювали консультпункти служби зайнятості з питань вибору професії, професійного навчання. Учні ознайомились з інформаційними матеріалами про професії,  мережею навчальних закладів Рівненщини.
    На завершення мобільної акції відбувся "Турнір знавців професій", участь в якому взяли дев’ятикласники Рудня-Почаївської та Жовтневої шкіл. Учні продемонстрували добру обізнаність зі світом професій у конкурсі "Історики", швидко зорієнтувалися у  типах професій  під час конкурсу „Класифікатор”, проявили артистизм у конкурсі "Пантоміма". Важчим виявилося для команди "Рудня-Почаївська" завдання відгадати професію за асоціаціями, а члени команди "Жовтнева" не змогли перелічити професії,  які необхідні для виготовлення учнівського зошита. Врешті, перемогла дружба, а члени команд-учасниць отримали  заохочувальні подарунки та дипломи.
    Такі профорієнтаційні заходи проходитимуть і в інших школах району.
 Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *