Pages

Categories

Search


Весілля не було, а коровай роздавали

by
Жовтень 7, 2010
СОЦІУМ
No Comment

    В усьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку. І дата ця – не стільки свято, скільки ще один привід привернути увагу до проблем старшого покоління, особливо тих, хто найбільш гостро потребує турботи і підтримки. Адже людська осінь, як і природа, буває різною. В одних вона палахкотить розмаїттям барв, у інших – тихим бабиним літом… Минулої п’ятниці попри дощову похмуру погоду у міському кінотеатрі ім. П.Стрижака пошанування людей поважного віку проходило у щирій, дружній, святковій атмосфері.

    1 жовтня в усьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку. І дата ця – не стільки свято, скільки ще один привід привернути увагу до проблем старшого покоління, особливо тих, хто найбільш гостро потребує турботи і підтримки. Адже людська осінь, як і природа, буває різною. В одних вона палахкотить розмаїттям барв, у інших – тихим бабиним літом…

   Минулої п’ятниці попри дощову похмуру погоду у міському кінотеатрі ім. П.Стрижака пошанування людей поважного віку проходило у щирій, дружній, святковій атмосфері. Зустрічали винуватців торжества з духовим оркестром, з хлібом і сіллю, а точніше – з кількома запашними красенями-короваями (окрайці їх по закінченню торжества, як і на весілі, вручали кожному з гостей, даруйте, ветеранів), у фойє вгощали солодощами, а ще пропонували їхній увазі виставку творчого доробку юних майстрів декоративно-ужиткового мистецтва.

   Урочистості зібрали повен зал людей поважного віку. Їх вітали заступник голови райдержадміністрації І.Кот, директор районного територіального центру М.Малишкін, міський голова М.Карапетян, начальник райуправління праці і соціального захисту населення Ю.Вовк, голови районної і міської ветеранських організацій В.Повшик і Д.Воронко, голова районної організації людей літнього віку "Перевесло" В.Бондар. Лейтмотивом їхніх виступів були слова поваги і пошани щодо людей старшого покоління, запевнень, що влада і суспільство робитимуть все від них залежне для покращення добробуту ветеранів, заклик бути чуйними у ставленні до них, бо це є наріжним каменем людяності. А ще молоді слід пам’ятати, чим довше житимуть бабуся і дідусь, тим більше мудрості і душевної теплоти вкладуть вони у юні серця.

   Найактивнішим ветеранам з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку і Дня ветерана І.Кот вручив грамоти райдержадміністрації, а М.Малишкін – подарунки від терцентру, М.Карапетян – грамоти і подарунки від міськради. З ініціативи В.Бондаря учасники святкування також тепло привітали з іменинами соціального робітника терцентру Р.Ліску, яка, за словами Василя Андрійовича, однією з перших в Україні була занесена на почесну дошку пошани Міністерства праці і соціального захисту населення.

Цікавою різножанровою концертною програмою порадували найшанованіших людей міста аматори сцени районного будинку культури, вихованці гуртків районного будинка школяра, підліткового клубу «Оберіг» районного центру соціальних служб для дітей, сімї і молоді, а також члени клубу «Вишиванка», керівник якого Л.Загальська, зважаючи на життєву снагу запрошених, їхнє піднесення, оптимістичний настрій, запропонувала «День людей похилого віку» називати «Святом другої молодості».

   Загалом урочистості, як відзначив Д.Воронко, припали ветеранам до душі. А ще він подякував організаторам за справді хороше свято. Очевидно, приємні враження від дійства ще довго зігріватимуть серця і душі наших поважного віку співгромадян.


Василь СЕМЕРЕНКО.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *