Pages

Categories

Search


У службі зайнятості відзначили партнерів

by
Листопад 22, 2010
СОЦІУМ
No Comment

\"\"

    В Радивилівському районному центрі зайнятості відбулась зустріч з керівниками сільськогосподарських підприємств з нагоди відзначення професійного свята – Дня працівників сільського господарства.
    Директор центру зайнятості Ярослав Довгаль привітав соціальних партнерів та вручив подяки за плідну співпрацю і вагомий внесок у виконання завдань, пов’язаних з реалізацією державної політики зайнятості.
 

 \"\"   В Радивилівському районному центрі зайнятості відбулась зустріч з керівниками сільськогосподарських підприємств з нагоди відзначення професійного свята – Дня працівників сільського господарства.
    Директор центру зайнятості Ярослав Довгаль привітав соціальних партнерів та вручив подяки за плідну співпрацю і вагомий внесок у виконання завдань, пов’язаних з реалізацією державної політики зайнятості. Відзнаки отримали керівник ПП  "Агро+" Василь Гнатюк, голова ФГ "Козин-Рекорд" Петро Дубинецький, директор ТзОВ "Агрофірма Трипілля" Олег Ващук, голова СФГ "Агротехсервіс" Василь Ніколайчук.
    У сільському господарстві району цьогоріч працевлаштували 432 особу, 57 безробітних працювали на тимчасових сезонних та громадських роботах.
    Під час зустрічі також обговорили напрямки подальшої співпраці центру зайнятості із підприємствами сільського господарства.



Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *