Pages

Categories

Search


Благодійна акція – історія про кохання

by
Лютий 16, 2012
СОЦІУМ
No Comment

\"\"    Під патронатом голови Радивилівської райдержадміністрації Олега Бернацького відділом у справах сім’ї та молоді організовано благодійний концерт до Дня святого Валентина «Нова історія про кохання», який відбувся 11 лютого у районному будинку культури. Всупереч несприятливим погодним умовам захід з радістю відвідали жителі та гості міста, керівники району: голова адміністрації Олег Бернацький, в.о. голови райради Петро Ковальчук, заступники голови адміністрації Іван Кот та Олександр Дідук. Чудові хореографічні та вокальні номери, що супроводжували мюзикл подарували глядачам теплі асоціації та позитивні емоції. Вдвічі приємніше, що кошти зібрані за рахунок реалізованих квитків та добровільних внесків (4600 грн.) будуть передані на лікування діток з Радивилівського району.

    Під патронатом голови Радивилівської райдержадміністрації Олега Бернацького відділом у справах сім’ї та молоді організовано благодійний концерт до Дня святого Валентина «Нова історія про кохання», який відбувся 11 лютого у районному будинку культури. Всупереч несприятливим погодним умовам захід з радістю відвідали жителі та гості міста, керівники району: голова адміністрації Олег Бернацький, в.о. голови райради Петро Ковальчук, заступники голови адміністрації Іван Кот та Олександр Дідук. Чудові хореографічні та вокальні номери, що супроводжували мюзикл подарували глядачам теплі асоціації та позитивні емоції. Вдвічі приємніше, що кошти зібрані за рахунок реалізованих квитків та добровільних внесків (4600 грн.) будуть передані на лікування діток з Радивилівського району.


no Responses

  1. SilverXl

    Березень 14, 2012, 23:00:01

    Хочу поправити написання статті. Прошу засвідчити що організувала таку шоу-програму Чупіна Оксана, начальник відділу у справах сім’ї та молоді Радивилівської райдержадміністрації.Потрібно підтримати її у хороших справах. Перелік керівників, які ніби-то прийняли участь у проекті можна назвати віртуальним.Все що вони зробили, то це дадли згоду на проведення міроприємства.
    Дякуємо тобі Оксаночко за твій труд!!! 🙂Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *