Pages

Categories

Search


Радивилівські ліцеїсти здобули перемогу в Луцьку

by
Травень 7, 2012
СОЦІУМ
No Comment

\"\"     Дванадцять редакцій шкільних газет з різних регіонів України та з-за кордону приїхали до Луцька, аби перевірити свої сили у журналістиці. Восьмий міжнародний фестиваль шкільної преси «Яблунева гілка-2012» проходив з 4 до 6 травня. Команда Радивилівського загальноосвітнього ліцею (газета «Ліцеїст») у складі Ганни Крук, Анжели Косінчук і Анастасії Крук на чолі із вчителем-журналістом Володимиром Ящуком  здобула диплом переможця за висвітлення екологічної тематики.

    Дійством «керувала» Луцька гімназія №4 імені Модеста Левицького. Як розповів директор навчального закладу Олександр Мишковець, фестиваль такого рівня – єдиний в Україні.  До облцентру Волині з’їхалось 12 редакцій різних шкільних газет. Крім Радивилова, учасники приїхали із Хмельницького, Бродів, Маяків, Запоріжжя, Олександрії, Києва.

 

\"\"    Дванадцять редакцій шкільних газет з різних регіонів України та з-за кордону приїхали до Луцька, аби перевірити свої сили у журналістиці. Восьмий міжнародний фестиваль шкільної преси «Яблунева гілка-2012» проходив з 4 до 6 травня. Команда Радивилівського загальноосвітнього ліцею (газета «Ліцеїст») у складі Ганни Крук, Анжели Косінчук і Анастасії Крук на чолі із вчителем-журналістом Володимиром Ящуком здобула диплом переможця за висвітлення екологічної тематики.

    Дійством «керувала» Луцька гімназія №4 імені Модеста Левицького. Як розповів директор навчального закладу Олександр Мишковець, фестиваль такого рівня – єдиний в Україні.  До облцентру Волині з’їхалось 12 редакцій різних шкільних газет. Крім Радивилова, учасники приїхали із Хмельницького, Бродів, Маяків, Запоріжжя, Олександрії, Києва.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *