Pages

Categories

Search


Перехрестя правди: Радивилів, профліцей

by
Березень 7, 2013
СОЦІУМ
No Comment

\"Кадр    Він, за його
словами, як голова профкому вимушений
захищати інтереси трудового колективу перед адміністрацією навчального
закладу – Радивилівського професійного ліцею. Причиною конфліктної ситуації, на
думку профспілкового активіста, є одноосібний стиль керівництва директора навчального
закладу. У директора, в свою чергу, є інше бачення причин конфліктної ситуації.
У цій непростій ситуації спробувала розібратися журналістка одного з
рівненських телеканалів. Телесюжет дивіться на наступній сторінці сайту,
натиснувши трохи нижче «ЧИТАТИ ДАЛІ». Можна також клацнути мишкою на фотознімку-заставці зліва – і перейти на сайт YouTube.

    Він, за його
словами, як голова профкому вимушений
захищати інтереси трудового колективу перед адміністрацією навчального
закладу – Радивилівського професійного ліцею. Причиною конфліктної ситуації, на
думку профспілкового активіста, є одноосібний стиль керівництва директора навчального
закладу. У директора, в свою чергу, є інше бачення причин конфліктної ситуації.
У цій непростій ситуації спробувала розібратися журналістка одного з
рівненських телеканалів. Телесюжет дивіться за публікацією на сайті YouTube

 
Якщо відео не транслюється, його можна переглянути за цим посиланням:
 
 

 
   
 
 

 


no Responses

 1. жителька міста

  Березень 22, 2013, 13:17:11

  шановний,ЙОЙ,от кому-кому,але вам пече разом з вашою командою,ви добре знайомі,аж занадтоз усім,що відбувається у ліцеї,напевно ВИ самі ту ккашку заварили і от тепер все пожинаєте,порядкку ви не хочете,хочете халяви і грошенят,а от бути ЛЮДИНОЮ не у вашій то ккомпетенції,поважайте дирекктора,він для вас багато добра зробив,зарплати маєте?премії маєте?а от чого не маєте…..власті!?то якби не теперішній керівник,то б і роботи не мали,стояли б на біржі,тоді б були раді!!!

 2. Йой

  Березень 21, 2013, 21:18:13

  А що ж до ЖИТЕЛЬКИ, то видно, кого Ви чуєте і кого Ви тільки і слухаєте (за крихти з царського столу або вже так сильно його боїтесь?). А іноді, шановна, ще треба прислухатися і до СОВІСТІ, яку, звичайно, ще треба мати. Бо зважаючи на останні події в навчальному закладі, Ви і Вам подібні ідуть уже по трупах своїх колег, ради власної вигоди і прихильності "папочки". Ви знищуєте тих, хто має власну думку, яка відрізніється від вашої. Навчіться поважати думки інших і прислухатись до них. (Хоча, директор цього ніколи не робив і Ви не будете.) Такого, ще за ЖОДНОГО директора не було!!!!!!!!, які б важкі часи не були – поділивши колектив на чорних і білих, на любімчиків і негодяїв, на ваших і наших..створивши найнеприємніший, ворожий мікроклімат в колективі… це він так дбає про навчальний заклад і про тих хто там працює і вчиться? ….кому потрібні ті ремонти???…. цінувати потрібно людей, працівників та учнів, а в першу чергу – самому завжди бути прикладом, бути ЛЮДИНОЮ!

 3. Йой

  Березень 21, 2013, 20:33:20

  Шановний Микола Володимирович – якщо ж дітям в профліцеї не треба вчитися, а тільки будувати і трудитися, то давайтй нехай закриють навчальний заклад і відкриють тут же "трудову колонію", де вчитимуть рабів, які будуть прекрасно підходити під ваш улюблений стереотип – "менше думай – а роби що скажуть" (достатньо того, що ви вже такі), ну і, звичайно, навчись у директора ненормативної лексики, бо саме це, з ваших слів, і є ознакою сучасного кваліфікованого робітника. Слава Богу, що ще не всі в ліцеї такої думки. ШАНОВНІ!!!!! Це НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД!!!!!!!! Хочете "строїти" – стройте на здоров'я, ідіть керуйте і розвивайте будівельні підприємства району, поремонтуйте, наприклад, дороги після зими, тільки не лізьте в НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД, господарюйте так десь-інде, що ви тут забули?????????

 4. Микола Володимирович

  Березень 18, 2013, 16:42:24

  Чого ви нападаєтеся на теперішнього директора? Да, він не вчитель, то правда, не знає педагогіки, але господар, то факт, він все життя працював у будівництві, знає те, що знає, і робить те, чого навчився найкраще. Друзі, які його розуміють, бачать його старання і пробачають йому його «отсебятину» і ненормативні вислови, бо турбується про діло, днює і ночує в ліцеї. Ну, є проблеми у відносинах з викладачами – але ж то ще не цілий колектив, нехай не строять із себе професорів, важно – щоб діти вміли трудитися, можна подумати, що на уроках вони більше навчаться.

 5. Иосиф

  Березень 18, 2013, 16:18:50

  До чого тільки люди не договорюються. Про ворогів я вже написав раніше, цитатами зі СТАЛІНА

 6. жителька міста

  Березень 18, 2013, 15:42:10

  так-так ,воно видно,що робили попередники…..лиш кишені свої заповняли,а заклад розвалювався….,а що робить теперішнє керівництво!ну що ж особо"правдолюб","йой"-ваше личко і слова знайомі,ви ворог самі собі,ви навіть себе не чуєте……..

 7. Правдолюб

  Березень 18, 2013, 15:37:14

  Правду писав Користувач, що Месія зійшов праведний і безгрішний, а всі хто не дослухається до нього, виходить, страшні грішники.

 8. жителька міста

  Березень 18, 2013, 15:29:53

  Дійсно Бог є на світі і ми всі православні,а саме зараз в строгий піст,грішити на правду найстрашніше,от і думайте "добрі колеги",за які ж ви гріхи змушені будете розкаятися!!!!БОГ вам СУДЯ!

 9. Правдолюб

  Березень 18, 2013, 15:16:41

  З коментарів видно, найбільше коле очі саме жительці. Виникає запитання скільки Ви працюєте в ліцеї, або скільки пропрацювали, що так обізнані в результатах діяльності усіх директорів. Обзиватися не гоже пані поважного віку. До пенсії ми всі дожити хочемо і дай Бог при здоров’ї.

 10. Йой

  Березень 18, 2013, 14:33:04

  А є ще і лизоблюди, які за премії (з барського плеча директора, про розміри яких ніхто не знає, бо через профком не проходять) готові тут писать такі коменти…і не тільки писать, а ще й на тих, що "папочкє" не угодні бочку постійно котити….Бог вам судья. А страшно в цій іторії те, що це відбувається в межах всієї нашої багатостраждальної України – Я НАЧАЛЬНИК – ТИ ГАМНО….так і живем

 11. Иосиф

  Березень 18, 2013, 14:19:04

  Верной дорогой идешь, товарищ!

  Высказывания И.Сталина:

  Работать надо, а не митинговать.
  Здоровое недоверие – хорошая основа для совместной работы.
  Пора сказать решительно и бесповоротно, что с врагами нужно биться, а не соглашаться.
  Я считаю, что совершенно неважно, кто и как будет в партии голосовать; но вот что чрезвычайно важно, это кто и как будет считать голоса.

 12. жителька міста

  Березень 18, 2013, 13:56:12

  ах,так-так,правда очі заколола),от такі ви підлі усі і підступні,ось подяка за роботу,зарплату і премії…..у кожному колективі є воші,гниди,слимаки і підступні змії!

 13. g

  Березень 18, 2013, 13:45:03

  Яка пенсія? Колесник – пенсія. Кому там ще? Йдіть – не мутіть

 14. жителька міста

  Березень 18, 2013, 13:10:23

  Шановний користувач,як мені відомо,то все почало руйнуватися,ще з тих прекрасних Барабашівських часів,а при Казміруку,чомусь не думали про телебачення,а думали кому б більше "увірвати",чому ж на той момент барабаш був ,як "кіт у маслі",бо думав дотягнути до пенсії…,нічого не робити,а гроші отримувати хочуть усі,а могло так бути що у 2009році такого закладу вже не було б,так що остроуміє на рахунок Месії ВЛУЧНЕ,бо вже б не лише покрали все,а в же й і без роботи були,так що Барабаш ясно чому локтики гризе,бо до пенс дотягнути хоче,от і копає під КЕРІВНИКА,доречі ГІДНОГО КЕРІВНИКА!!!!Жаль,що Колесник не зазняв на камеру у які руїни він прийшов і наскільки зумів все відновити.

 15. випускник 2012року

  Березень 18, 2013, 12:22:54

  доречі,там учень пише,може ми разом і вчилися,що хату будували,то забув як на стройках усі ми практику проходимо людям бували і трошки підзаробляли….,так хоть щось навчилися і усі завжди так проходять вчаться будувати,а хто столярку робить,на те й воно навчання навики!

 16. випускник 2012року

  Березень 18, 2013, 12:18:13

  а доречі,там учень пише,може ми разом і вчилися,що хату будують,то ти забув як ми усі так будували людям по стройка,практику проходили і трохи заробляли,ну хіба хто лінивий був,то шарилися.так було завжди на стройках всі ми практики проходили і усім будували-це нормальне явище і не дивина нікому!

 17. випускник 2012року

  Березень 18, 2013, 12:14:14

  Нам Колесник,був нормальним директором,дійсно щось вчили викладачі і майтри,вже хоть не було тих п"янок,як колись при старих деректорах в тому числі і Барабашу ,росказував мені брат,що халява,ніфіга не вчили і мали кльові оцінки,а от зараз хоть вчати і для ліцею,при теперішній владі зроблено дуже багато,так що будьте вдячні.Поважали б вони теперішнього директора,то толк би був і роботу мали.

 18. rosolovsky

  Березень 18, 2013, 12:05:58

  2002 рік, ого то люди тільки почали відходити від буремних 90-х!!!

 19. Користувач

  Березень 18, 2013, 06:45:35

  Барабаш був директором до 2002 року, а від якого я не зняю. Тобто математика проста, 11 років тому. До чого апелює "жителька"? А "КЕРІВНИК" став директором ( як месія зійшов в один прекрасний день) з 2009, виникає питання: "А що було 7 років"? Мабуть 7 років закривали заклад. Смішно.

 20. rosolovsky

  Березень 17, 2013, 16:16:42

  А що Барабаш був директором? Хіба після Казмірука не одразу став Колесник керівником цього навчального закладу? Наскільки я знаю і мав справу з Барабашом, то як на мене порядна людина.

 21. учень

  Березень 17, 2013, 09:59:33

  Недавно я кінчив пту в 2008 році, я поступав і кінчав ліцей, деректором був Казмірук і не знаю коли то міг би бути деректором Барабаш. Коли був Казмірук ми учні получали премії за спортивні змагання, олімпіади та просто хорошу поведінку і гроші в нас залишалися. А тепер мої знайомі шо вчаться розказують шо премії получають тільки тоді коли вони відадуть частину майстру бо то так деректор сказав. За ті гроші і робляться ремонти за гроші учнів. Я платив благодійні внески 350 гр. тепер заставляють платити по 1000. За практику платили тоже набагато меньше. Учні ходять з майстрами хату будувати деректору в Опарипсах на уроках. В пту валять стіни, копають ями, возять пісок замість того шоб бути на уроках. Можна булоби ше писати. Треба було з початку учнів питати.

 22. жителька міста

  Березень 15, 2013, 10:27:59

  Давайте подивимося правді у вічі…..!Що ж було декілька років назад:ліцей-навчальний заклад,у якому мали би бути створені умови,для навчання дітей,проживаня їм у нормальних умовах,забезпечення дітей сиріт,а що ж ми бачили на той момент….розвалені стіни гуртожитку,обдерті навчальні корпуси,начальство і працівники,які розкрадали усе майно,яке було!що ж у свій час зробив для закладу директор Б.,який зараз прагне справедливості,аж смішно з нього,згадав про закони…,напевно найбільше зачепає його за живе те що він був не ГОСПОДАР і КЕРІВНИК,бо коли він був директором,то почало усе "чомусь"? "розвалюватися і розкрадатися"!!!! Коли вже заклад мали закрити і у прекрасний день прийшок КЕРІВНИК-який зробив величезний об"єм роботи,навів порядок у корпусах,де й зараз проводятьс ремонтні роботи,гуртожиток у який було страшно зайти,а зараз зроблено багато роботи,щоб студентам були гарні умови для прожиття,порядок на території,цетральний вхід у ліцей,та й безліч ішної роботи,яку директор ліцею зробив уже за цей короткий термін.Давайте подивимося правді у вічі….Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *