Pages

Categories

Search


Прозвучав останній дзвінок

by
Травень 24, 2013
СОЦІУМ
No Comment

     \"\"Дощова погода дещо зіпсувала свято останнього
дзвінка, адже його в загальноосвітніх навчальних закладах району змушені були
проводити не на подвір
’ях цих закладів, як це традиційно буває, а в коридорах, спортзалах. І все ж свято було
по-особливому зворушливим для випускників та їхнії батьків. Швидко промайнула
остання шкільна весна, надійшло радісне і сумне свято останнього дзвоника. Скільки його звучання пробуджує спогадів, скільки викликає бентежних мрій і
сподівань, радості і зажури.
Які світлі почуття охоплюють душу! Це для них, це на їх честь зібралися учні, вчителі, батьки на останню шкільну
лінійку в їхньому житті. Востаннє продзвенів дзвінок для 11-класників, за кілька днів – випускні вечори. І покличе їх у незвідану дорогу майбутнього.
Останній дзвінок – ця чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке
неможливо нічим замінити.
З надією вдивляються дорослі в нашу юнь, що невдовзі стане поруч із
батьками на шлях державотворення.

     Тож нехай світить їм у дорозі світлий промінь батьківської і вчительської любові, нехай оберігає від життєвих негараздів. Перед випускниками – невідоме майбутнє, хай же воно буде завжди щасливим! Хай Господь благословляє, на правильну стежину завжди
наставляє, щоб доля була безхмарною.

     Фоторепортаж з
одного із навчальних закладів – далі…

     Дощова погода дещо зіпсувала свято останнього дзвінка, адже його в загальноосвітніх навчальних закладах району змушені були проводити не на подвір’ях цих закладів, як це традиційно буває, а в коридорах, спортзалах. І все ж свято було по-особливому зворушливим для випускників та їхнії батьків. Швидко промайнула остання шкільна весна, надійшло радісне і сумне свято останнього дзвоника. Скільки його звучання пробуджує спогадів, скільки викликає бентежних мрій і сподівань, радості і зажури. Які світлі почуття охоплюють душу! Це для них, це на їх честь зібралися учні, вчителі, батьки на останню шкільну лінійку в їхньому житті. Востаннє продзвенів дзвінок для 11-класників, за кілька днів – випускні вечори. І покличе їх у незвідану дорогу майбутнього. Останній дзвінок – ця чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке неможливо нічим замінити. З надією вдивляються дорослі в нашу юнь, що невдовзі стане поруч із батьками на шлях державотворення.
       Тож нехай світить їм у дорозі світлий промінь батьківської і вчительської любові, нехай оберігає від життєвих негараздів. Перед випускниками – невідоме майбутнє, хай же воно буде завжди щасливим! Хай Господь благословляє, на правильну стежину завжди наставляє, щоб доля була безхмарною.


no Responses

  1. Гість

    Травень 24, 2013, 13:34:11

    А це що на 2 фото, поставили металодетектор щоб випускники бодай чого не занесли на свято 🙂Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *