Pages

Categories

Search


Нехай щастить вам, випускники!

by
Червень 1, 2013
СОЦІУМ
No Comment

       \"\" Урочисте вручення документів медалістам загальносвітніх навчальних закладів району за участю  голови Радивилівської районної ради Олександра Пастуха, голови Радивилівської райдержадміністрації Анатолія Грисюка, Радивилівського міського голови Миколи Карапетяна, начальника відділу освіти адміністрації Ірини Ковалевської, міських випускників, їхніх батьків і вчителів, місцевих жителів, представників засобів масової інформації відбулося в суботу на найдані Незалежності в Радивилові. Були теплі, напутні слова, випускники кружляли в вальсі. А перед тим урочистості пройшли в районному будинку культури для міських випускників та в селах – для сільських. А завершився святковий день випускними вечорами, удосвіта вчорашні школярі вийшли зустрічати світанок свого дорослого життя.
       У п\’ятницю лив дощ, і це викликало неабияке занепокоєння з приводу організації проведення свята, однак у суботу до опівдня дощ припинився, і це дало змогу випускникам радивилівських навчальних закладів пройти святковими колонами вулицями міста, а ввечері й зібратися на центральному майдані. Безумовно, святу випускників присвятять свої публікації всі місцеві засоби масової інформації. Однак інтерент-видання РАДИВИЛІВ.NET має свою суттєву перевагу – деякі фотознімки, зроблені нашим кореспондентом Володимиром Ящуком, можна подивитися вже тепер, незадовго після свята. Знімки можна збільшувати, клацнувши на тому, який вас зацікавив, лівою клавішею комп\’ютерної мишки.
       \"\"Урочисте вручення документів медалістам загальносвітніх навчальних закладів району за участю  голови Радивилівської районної ради Олександра Пастуха, голови Радивилівської райдержадміністрації Анатолія Грисюка, Радивилівського міського голови Миколи Карапетяна, начальника відділу освіти адміністрації Ірини Ковалевської, міських випускників, їхніх батьків і вчителів, місцевих жителів, представників засобів масової інформації відбулося в суботу на найдані Незалежності в Радивилові. Були теплі, напутні слова, випускники кружляли в вальсі. А перед тим урочистості пройшли в районному будинку культури для міських випускників та в селах – для сільських. А завершився святковий день випускними вечорами, удосвіта вчорашні школярі вийшли зустрічати світанок свого дорослого життя.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *