Pages

Categories

Search


Airsoft – заняття що гартує тіло і дух.

by
Жовтень 13, 2014
СПОРТ
No Comment

\"\"    Вже декілька років поспіль у місцевій пресі з’являються статті про
різні заходи, організовані хлопцями з місцевої страйкбольної команди
Ш.Т.У.Г. Доклавши не значних зусиль, мені вдалось потрапити на одне з
їхніх тренувань на околиці міста і поспілкуватись про їхнє хоббі, взявши
при цьому коротке інтерв’ю ексклюзивно для Радивилів.нет.    Вже декілька років поспіль у місцевій пресі з’являються статті про різні заходи, організовані хлопцями з місцевої страйкбольної команди Ш.Т.У.Г. Доклавши не значних зусиль, мені вдалось потрапити на одне з їхніх тренувань на околиці міста і поспілкуватись про їхнє хоббі, взявши при цьому коротке інтерв’ю ексклюзивно для Радивилів.нет.

 
    Розкажіть нашим читачам, що таке страйкбол, і як давно в нашому місті з’явилась ваша команда?

Таір (Т). Страйкбол це командна гра з військовим корінням. Розігрується по мотивах різних військових конфліктів сучасності які тривають від кількох годин до 2-3 діб! Кількість гравців залежить від рівня гри, можливі варіанти від 4 і до більш як 500 учасників.
МАК (М). Наша команда створена у 2008, отже ми майже «шкільного» віку.

    А чим страйкбол, відрізняється від пейнтболу?
Сакуп (С). По перше – реалістичністю, наша зброя нагадує справжню, на відміну від більшості пейнтбольних «пилососів», тобто маркерів. По друге, страйкбол  – це гра на чесність, оскільки потрапляння кульки не залишає слідів, на відміну від фарби у пейнтболі.

 
    З якого віку можна грати у страйкбол і чи грають в нього дівчата?

Т. У великих іграх беруть участь усі, кому є 18. Найстаршому знайомому страйкболісту майже 60… Ті ж, хто ще не досяг повноліття можуть займатись страйкболом з письмового дозволу батьків. Дівчата також люблять цю гру, але їх значно менше.

    Як багато часу йде у вас на ваше хобі?
М. Оскільки це хобі, то кожен присвячує стільки часу, скільки вважає за потрібне. Нам подобається, тому намагаємось займатись не тільки на тренуваннях, а й вдома знаходимо хвилинку.
С. На іграх одразу стає видно, хто відпрацьовував швидку зміну магазину чи вивчав тактику, а хто, замість цього, дивився прикольні відео з котиками на ютубі.

    Чи є у вас поняття «сезону»?
Т. Так званий сезон є у Федерації Страйкболу України. Ми ж збираємось у всі пори року. Щоправда, взимку рідше, але намагаємось не робити надто великих перерв.

    Що потрібно, аби потрапити  у вашу команду?
С. Потрібно бути адекватним і бажано повнолітнім. Також,у нас є  статут команди, який передбачає певну процедуру прийому.

    Чи є якість вимоги до фізичної форми, адже спорядження та й зброя важать чимало?
Т. Конкретних вимог до фізичної форми немає, ми ж не армія, але має бути бажання її (форму) покращувати. Якщо ти панічно хапаєш повітря після декількох вправ на першому тренуванні, то це нормально, якщо ж ситуація незмінна і через декілька місяців, то доведеться попрацювати над собою.

    Напевно, це дороге задоволення, це все спорядження, «зброя»… чи це може купити кожен хто захоче?
М. Це «болюче» питання. (Сміється) Скажімо так, мінімум, щоб почати, це близько 200 умовних одиниць. А далі… у кожного свій страйкбол.. Щодо здійснення покупки, то ніяких документів та сейфів для цього непотрібно. Є неписане правило – носити лише у чохлі, адже пересічній людині відрізнити страйбольну зброю від справжньої з першого погляду практично не можливо.

    Наш інформаційний портал часто висвітлює організовані вами ігри як у с.Дружба, так і в інших місцевостях нашого району. Скажіть, чи важко робити такі ігри? Чи приїздять до вас з інших регіонів?

М. Робити такі ігри досить не просто, підготовка до них займає багато часу, та вимагає вкладення праці та коштів. Щодо учасників, то до нас приїжали громадянини РФ і навіть був громадянин США, якому я особисто ледь не дав прочухана за те, що він ніяк не реагував на мої слова. Якби не його колеги із міста Львів, то було б йому що згадати. В цілому ж, до нас приїжджають люди з усієї країни, близько 85% не є жителями Рівненщини.

    Які ще заходи влаштовуєте окрім ігор?
С. Якщо виключно в страйкбольному напрямку, то влаштовуємо турніри з практичної стрільби, за аналогією з міжнародними турнірами IDPA та IPSC.
Також допомагаємо проводити таборування для школярів, де пропонуємо підростаючому поколінню гідну альтернативу алкоголю та нічним гулянкам у розважальних закладах.

    Яка вам користь від страйкболу в реальному житті? Що вам дають набуті вміння?
Т. Навички, отримані на тренуваннях, іноді стають у нагоді. Прикладом застосування таких вмінь є патрулювання українсько-білоруського кордону спільно з нашими прикордонниками, допомога правоохоронним органам при проведенні спецоперації на посту ДПС чи підсилення особового складу прикордонного підрозділу ДВСЗ на Харківському кордоні.

    Що ж, дякую за змістовне інтерв’ю! Бажаю вам успіхів у розвитку страйкболу, поповнень у команді та натхення й надалі організовувати надвичайно цікаві заходи для нашої молоді.
 

Airsoft - заняття що гартує тіло і дух.

 

Airsoft - заняття що гартує тіло і дух.

 

Airsoft - заняття що гартує тіло і дух.

 

Airsoft - заняття що гартує тіло і дух.

 

Airsoft - заняття що гартує тіло і дух.

 

Airsoft - заняття що гартує тіло і дух.

 

Airsoft - заняття що гартує тіло і дух.

 

Airsoft - заняття що гартує тіло і дух.

 

Airsoft - заняття що гартує тіло і дух.

 

Airsoft - заняття що гартує тіло і дух.

 

Airsoft - заняття що гартує тіло і дух.

 

Airsoft - заняття що гартує тіло і дух.

 

Airsoft - заняття що гартує тіло і дух.

 

Airsoft - заняття що гартує тіло і дух.

 

Airsoft - заняття що гартує тіло і дух.

 

Airsoft - заняття що гартує тіло і дух.

 

Airsoft - заняття що гартує тіло і дух.

 

Дмитро Хороший


no Responses

 1. Віка

  Жовтень 13, 2014, 20:10:20

  Ті, хто займається військово-патріотичним вихованням молоді робить внесок не менший, ніж ті, хто на передовій.  І жодна серйозна організація не повинна бути політичним формуванням, або заполітизованим. Патріотизм має різні форми, а не лише махати \”слабо-неслабо\”. Це взагалі, як на мене недоречні, виклики, Павле. 

 2. Tair

  Жовтень 13, 2014, 19:53:56

  Відповідь для Павла.
  В зону АТО не слабо. Абсолютно!
 3. павло

  Жовтень 13, 2014, 19:37:40

  а в зону ато слабо

 4. sakup

  Жовтень 13, 2014, 15:19:20

  А читач з помилкою у псевдо має право на критику орфографії статті?  winked
  Такого навіть в УПА не було… fellow …та й до чого тут взагалі УПА
 5. читач сайтй

  Жовтень 13, 2014, 14:55:59

  Кожний читач має право на псевдо – так було і в УПА.

 6. sakup

  Жовтень 13, 2014, 14:31:21

  … написав користувач на імя \”читач сайтй\”  lol

 7. читач сайтй

  Жовтень 13, 2014, 14:19:44

  Хоч у заголовку пишіть грамотно. Де кома і чому в кінці заголовка крапка? У школі вчилися?Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *