Pages

Categories

Search


Назар Парніцький знову виборов чергове “золото”

Назар Парніцький знову виборов чергове “золото”

by
Травень 31, 2016
СПОРТ
No Comment

На Чемпіонат України з Кантрі-кросу, що відбулись 14-15 травня в місті Підгородне (Дніпропетровська область) наша спотривна знаменитість – мотогонщик Назарчик Парніцький виборов чергове «золото». Це вже дев’ятий вдалий старт радивилівського спортсмена у цьому році.

У змаганні брали участь спортсмени з України, Польщі, Німеччини, які використовували 73 байки й квадроцикли на восьмикілометровій трасі зі схилами та перепонами. Вік учасників становив від 6 до 68 років. Кожен виступав у різних категоріях, а саме: «OPEN», «150», «ВЕТЕРАНИ» ,«85», «Аматори». Змагання другого дня проходили за категоріями «ПРОФІ» та «ЕКСПЕРТ».Глядачів вразило те, що навіть маленькі спортсмени не поступалися у професійності дорослим – наш Назарчик під свист фанів з легкістю долав навіть найпідступніші трампліни.
Другий день завершився змаганням «Король гори». Учасники мали підкорити вершину крутого схилу без розгону.Вечір 14 і 15 числа акомпанували музичні гурти Dialog & Co й JAZZ-МЯС.

Підтримку у вигляді дизпалива для поїздки Назарчику надали голови райради та райдержадміністрації, а також міський приватний підприємець В. Бурделяк.

Сурми РадзивилівЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *