Pages

Categories

Search


!!!Radik Race 2009!!!

by
Вересень 25, 2009
СПОРТ
No Comment
 \"Ш.Т.У.Г.
     18-20 вересня 2009 року Радивилівщина, а саме с. Дружба, стала центром завзятої боротьби найпрудкіших, найрозумніших і найкмітливіших любителів туризму! Пригодницькі перегони під назвою «Radik Race 2009», організовані спортклубом «Імпульс» та туристичною командою «Карабінчик», практично стали подією всеукраїнського масштабу, адже позмагатися за кубок та цінні призи виявили бажання команди з Києва, Тернополя, Кременця та Радивилова. 
     Перемогу учасники прагнули здобути у класі «Трек», що передбачало подолання пішохідної дистанції, орієнтування, рух за легендою, демонстрування техніки пішохідного туризму та подолання водної перешкоди.
\"Ш.Т.У.Г.    18-20 вересня 2009 року Радивилівщина, а саме с. Дружба, стала центром завзятої боротьби найпрудкіших, найрозумніших і найкмітливіших любителів туризму! Пригодницькі перегони під назвою «Radik Race 2009», організовані спортклубом «Імпульс» та туристичною командою «Карабінчик», практично стали подією всеукраїнського масштабу, адже позмагатися за кубок та цінні призи виявили бажання команди з Києва, Тернополя, Кременця та Радивилова. 
     Перемогу учасники прагнули здобути у класі «Трек», що передбачало подолання пішохідної дистанції, орієнтування, рух за легендою, демонстрування техніки пішохідного туризму та подолання водної перешкоди.

\"нагороджені

     То хто ж переміг?? Правильно! Це Ш.Т.У.Г ! Команда, що у повному складі пройшла найбільшу кількість контрольних пунктів за найкоротший проміжок часу. Відомі своєю діяльністю у річищі страйкболу, ці молоді люди активно популяризують здоровий спосіб життя. А оскільки прагнення викликати інтерес до активного відпочинку, що не завдає шкоди довкіллю, розвиває молодь фізично, етично та інтелектуально, суголосне з метою організаторів змагань, то представники Ш.Т.У.Г з радістю взяли участь у перегонах і показали справжню спортивну майстерність. Про враження вдалося запитати у капітана команди переможців Богдана Пукаса.
     — Богдане, як ти оцінюєш рівень організації перегонів?
      — Власне, Ш.Т.У.Г має досвід організації подібних заходів, як-от 2 масштабні гри за мотивами гри S.T.A.L.K.E.R., “Операцію “Уран”. Тому, беручи до уваги власний досвід можу висловити свої компліменти організаторам, оскільки в цілому все було досить непогано.
      — Якщо такі змагання будуть наступного року, чи планує Ш.Т.У.Г. надалі долучатись до цієї події як учасник, чи поділиться досвідом і стане співорганізатором?
     — Ми обов\’язково сформуємо команду для участі у перегонах, бо зацікавлені як у вдосконаленні власної майстерності, так і у досягненні спільної мети. Проте, якщо за цей рік ми «подружимось» з «Карабінчиком» тісніше, то сподіваємось на плідну співпрацю і у вирішенні питань організації змагань.
     — Що стало запорукою успіху вашої команди?
     — У досягненні мети, до якої довелося подолати відстань у 20 кілометрів, значну роль відіграли наполегливість та дисциплінованість. Але головне, це усвідомлення кожним учасником того, що ми працюємо командою, а не кожен за себе. Взаємна підтримка – ось що найважливіше.
     — Що, крім відчуття задоволення, дали вам ці змагання?
     — Нас дуже порадувало те, що більше людей захотіли дізнатись про страйкбол та Ш.Т.У.Г. Це вже свідчить, що ми на правильному шляху, адже страйкбол – це не просто «стрілялки», а діяльність що виховує самоорганізованість та стійкість, розвиває витривалість та логічне та абстрактне мислення. Ми не у «війнушки» граємось, бо глибинною ідеєю є також розвиток готовності та набуття вмінь захищати себе, свою сім*ю та Україну.
     — А чи є щось, що ти хотів би сказати, користуючись нагодою?
     — Ну крім привітів мамі-тату☺… хотілося б висловити особливу подяку Софії Харчук, яка була частиною команди ці 2 дні і не гірше, ніж регулярні бійці Ш.Т.У.Га з гідністю витримала всі труднощі боротьби і допомогла здобути перемогу.
     Отже якщо Ви активні, енергійні і любите себе – вперед у страйкбол, туризм чи спортклуб! Ці хлопці та дівчата допоможуть Вам відчути, що таке справжній драйв!
     Ексклюзивно для Радивилів Нет, Вікторія МокраЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *