Pages

Categories

Search


Перегони \”Radik Race 2010\”

by
Вересень 22, 2010
СПОРТ
No Comment

    17-19 вересня тривали пригодницькі перегони "Radik Race 2010", командні змагання з туризму, які проводилися з метою популяризації здорового способу життя; надання спортсменам, мандрівникам та шанувальникам пішохідного, вело- та водного туризму можливості вдосконалити спортивну майстерність; виховання екологічної культури молоді, через залучення до видів активного відпочинку, що не завдають шкоди довкіллю; популяризації зеленого туризму серед молоді району; ознайомлення з історичними та географічними точками Радивилівского і сусідніх районів Рівненської, Тернопільської, Львівської та Волинської областей.

    17-19 вересня 2010 року тривали пригодницькі перегони "Radik Race 2010", командні змагання з туризму, які проводилися з метою популяризації здорового способу життя; надання спортсменам, мандрівникам та шанувальникам пішохідного, вело- та водного туризму можливості вдосконалити спортивну майстерність; виховання екологічної культури молоді, через залучення до видів активного відпочинку, що не завдають шкоди довкіллю; популяризації зеленого туризму серед молоді району; ознайомлення з історичними та географічними точками Радивилівского і сусідніх районів Рівненської, Тернопільської, Львівської та Волинської областей.

    Організатори – колектив спортивного клубу "Імпульс", туристична команда "Карабінчик", відділи у справах сім’ї та молоді, з питань фізичної культури та спорту райдержадміністрації. Час, місце проведення та формат перегонів: 17-19 вересня 2010 року, села Острів, Пляшева, Радивилівський р-н, Рівненської обл. Змагання проходили у класі "ТРЕК" (пішохідна дистанція, орієнтування, рух по легенді, техніка пішохідного туризму закріплені мотузки, подолання водної перешкоди). Місцем старту та фінішу перегонів (місцем базування) було наметове містечко, розташоване неподалік села Острів Радивилівського району Рівненської області. Командам за контрольний час пропонувалося подолати маршрут протяжністю близько 30 кілометрів, відмічаючись на контрольних пунктах.

    У змаганнях взяли участь туристичні команди з Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської та Рівненської областей – всього понад 30 чол. Захід відбувся за участю голови адміністрації Віталія Станкевича, заступника голови райдержадміністрації Івана Кота.


no Responses

 1. sakup

  Вересень 25, 2010, 08:28:43

  Не така велика замітка щоб було стільки розбіжностей…
  До того ж корисної інформації про самі змагання обмаль.
  Ні слова про переможців, ні про те, що це перші змагання такого рівня в районі за багато років… Просто переписано 2 речення з положення про змагання. angry

 2. rosolovsky

  Вересень 25, 2010, 01:55:10

  Ну і що що не відповідають. В нас країні багато чого не відповідають….

 3. sakup

  Вересень 23, 2010, 22:34:13

  Повна маячня!
  Ні протяжність маршруту, ні кількість учасників, не відповідають дійсності…
  І наметові містечка в туризмі називають таборами.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *