Pages

Categories

Search


«Сімейні перегони»

by
Жовтень 18, 2010
СПОРТ
No Comment

    Учора 17 жовтня 2010 року о 12.00 год. у спортивному  залі Радивилівської ЗОШ №2 відбувся І тур районної спортивної гри «Сімейні перегони» (другий етап). Ініціатори та організатори проведення – відділ з питань фізкультури і спорту РДА, районний центр соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді, відділ освіти РДА, відділ культури та туризму.

    Учора в неділю о 12.00 год. у спортивному  залі Радивилівської ЗОШ №2 відбувся І тур районної спортивної гри «Сімейні перегони»(другий етап). Ініціатори та організатори проведення – відділ з питань фізкультури і спорту РДА(начальник Микола Тацій), районний центр соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді(директор Тетяна Франко), відділ освіти РДА( начальник Іван Кеда), відділ культури та туризму( начальник Сузанна Клюй).

    Мета проведення – стимулювання сімейного спортивного дозвілля, піднесення рівня і престижу занять фізичною культурою і масовим спортом, пропаганда здорового способу життя та активного відпочинку. До участі у «Сімейних перегонах» запрошені переможці першого етапу гри, що відбувся 10 жовтня 2010 року на базі культурно-дозвіллєвих комплексів району.

    Захід відбувся під головуванням та з участю  заступника голови райдержадміністрації Івана Кота, представників районних організацій партій, громадських організацій,   кореспондентів районної газети „Прапор перемоги”, районного радіомовлення. Переможцем змагань стала сім»я Саленко з Радивилівського НВК «школа№1-гімназія».Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *