Pages

Categories

Search


Радивилів приймав «Сімейні перегони»

by
Лютий 21, 2012
СПОРТ
No Comment

\"\"    В спортивному залі Радивилівської ЗОШ І – ІІІ ст. № 2 відбулися обласні, фінальні зональні змагання ІІ сезону гри „Сімейні перегони” за участю сімей з Радивилівського, Млинівського, Демидівського, м. Острога, Дубного. Учасників змагань привітав начальник відділу з питань фізичної культури та спорту райдержадміністрації Микола Тацій.

\"\"    В спортивному залі Радивилівської ЗОШ І – ІІІ ст. № 2 відбулися обласні, фінальні зональні змагання ІІ сезону гри „Сімейні перегони” за участю сімей з Радивилівського, Млинівського, Демидівського, м. Острога, Дубного. Учасників змагань привітав начальник відділу з питань фізичної культури та спорту райдержадміністрації Микола Тацій. За підсумками вищезазначених змагань, за рівністю набраних балів перемогу святкувала родина з Демидівщини, другими була сім’я Боголуцьких з Радивилова, третіми – родина з м. Дубного.

 

    Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та цінними подарунками Рівненського обласного центру „Спорт для всіх”.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *