Pages

Categories

Search


Подарунки від народного депутата – дітям

by
Жовтень 1, 2013
ВЛАДА
No Comment
\"\"     Валентин Королюк відвідав дитяче відділення Радивилівської районної лікарні. Причому завітав до закладу не з пустими руками. Народний обранець вручив завідуючій відділенням Наталії Стецюк дитячі ковдри, обігрівачі для палат. В одній із палат Валентин Анатолійович пообіцяв багатодітній матері сприяння у придбанні інгалятора для хворої дитини…
\"\"    В останній понеділок вересня, відповідно до затвердженого графіка, у Дубні та Радивилові відбувся черговий прийом громадян народним депутатом Валентином Королюком.
    Коло питань, які порушувалися людьми, які зверталися за допомогою до народного депутата, було доволі широким: від надання матеріальної допомоги на лікування, отримання юридичної консультації – до вирішення комунальних проблем та спонсорської допомоги закладам освіти та культури.
    Після закінчення прийому Валентин Королюк відвідав дитяче відділення Радивилівської районної лікарні. Причому завітав до закладу не з пустими руками. Народний обранець вручив завідуючій відділенням Наталії Стецюк дитячі ковдри, обігрівачі для палат. В одній із палат Валентин Анатолійович пообіцяв багатодітній матері сприяння у придбанні інгалятора для хворої дитини.
    До того ж Валентин Королюк запевнив завідувачку відділення районної лікарні, що і надалі опікуватиметься дитячим відділенням.
 
Прес-служба Народного депутата Валентина КоролюкаЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *