Pages

Categories

Search


Підопічні Яценюка у Радивилівській районній раді об’єдналися з Партією регіонів

by
Лютий 4, 2014
ВЛАДА
No Comment

        \"\"Підопічні А.Яценюка у Радивилівській районній раді об’єдналися з Партією регіонів. У міжфракційне об’єднання. У Радивилівській районній раді на сесії створили одразу два міжфракційні об’єднання. Так, депутати фракцій «Батьківщина», «Свобода» та УНП створили «Народну раду». На противагу їй фракції Партії регіонів, Соціалістичної партії, Народної партії, «Фронту змін», «Сильної України» та «Нашої України» створили своє міжфракційне об’єднання, яке, до слова, матиме більшість у районній раді. Підопічні А.Яценюка у Радивилівській районній раді об’єдналися з Партією регіонів. У міжфракційне об’єднання.

3 лютого 2014 р. у Радивилівській районній раді на сесії створили одразу два міжфракційні об’єднання. Так, депутати фракцій «Батьківщина», «Свобода» та УНП створили «Народну раду». На противагу їй фракції Партії регіонів, Соціалістичної партії, Народної партії, «Фронту змін», «Сильної України» та «Нашої України» створили своє міжфракційне об’єднання, яке, до слова, матиме більшість у районній раді. 

Нагадаємо, що \”Фронт змін\” перед парламентськими виборами у 2012 році об\’єднався із \”Батьківщиною\”. Проте на Радивилівщині депутати фракції \”Фронту змін\” у \”Батьківщину\” не перейшли, пише рівненська газета \”Рівне вечірнє\” в номері за 3.02.2014.
 
PS (Вікіпедія): У квітні 2012 року лідер «Фронту змін» Арсеній Яценюк і лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко оголосили про формування спільного списку для участі у парламентських виборах. 23 квітня Яценюк та Турчинов оголосили про підписання Декларації єдності. 12 травня відбувся Форум, на якому було презентовано програму від Об\’єднаної опозиції. У червні 2012 року Яценюк був обраний головою ради Об\’єднаної опозиції «Батьківщина».
У липні 2012 року Арсеній Яценюк та інші члени «Фронту змін» припинили членство в партії, щоб взяти участь в парламентських виборах за списком «Батьківщини» як безпартійні. Ще в квітні Яценюк підкреслював, що «„Фронт змін\” існував і буде існувати», але також заявляв, що об\’єднання опозиції може закласти основу для створення єдиної партії.


no Responses

 1. Влад

  Лютий 14, 2014, 20:55:13

  На городі( у Радивилові) бузина-жук, а в Києві ДЯДЬКО (на майдані).
  Це я – щодо коменту:
   
  \”…якщо і ваша Совість буде…\”
   
 2. Віка

  Лютий 14, 2014, 16:07:12

  Прочитала все і не зрозуміла, поясніть – то оце тепер сповідатися за гріхи і очищати свою совість треба не в церкві, а перед самозванцями \”революційної влади\” в Радивилові?

 3. Poleh

  Лютий 14, 2014, 15:09:51

  Владу,Семену: якщо і ваша Совість буде «болотяною», то на кого ви  б не кивали чи за кого б не ховались (Пушкін,Сталін,Жук,Янук,тощо),   вона (Совість) вас самих же затягне на суспільне дно,– рано чи пізно.

 4. Галина Гнатюк

  Лютий 13, 2014, 22:29:07

  цікаво

 5. Влад

  Лютий 13, 2014, 19:01:13

  Одним словом – вороги народу! Уничтожать, как собак!!!
  Одна біда: нема кому. Нагнали Петю Жука, як пса поганого, по п…мішалкою. Допоможіть з партійним працевлаштуванням вічному борцю зі всіма!!!
 6. Семен

  Лютий 13, 2014, 13:49:24

  \”найманці, відкриті чи приховані, але теж бягузливі\”. Які призабуті сталінські фрази. Йосип Вісаріонович висловлює вам подяку, що не забуваєте його ідей
 7. Poleh26

  Лютий 13, 2014, 12:20:22

  Владе,Семене, це тому що депутати — боягузливе \”болото\” або януковицькі найманці, відкриті чи приховані, але теж бягузливі (не про всіх).  А О.Пушкін тут не до речі

 8. Семен

  Лютий 12, 2014, 21:37:30

  11 лютого в Радивилові на так званому народному віче чмсельність в 200 чоловік, де були й люди, які прийшли на базар (\”віче\” було при базарі), проголосували: \”Підтримати рішення депутатів фракцій районної ради ВО \”Батьківщина\”, ВО \”Свобода\” та УНП щодо створення у районній раді міжфракційного об”єднання Народна Рада, де головою обрано Петра Жукевича. Звернутися до депутатів районної ради, незалежно від партійної приналежності для підтримки народу України в боротьбі з режимом і вступити до міжфракційного об”єднання Народної Ради з метою створення демократичної більшості у райраді\”. Не зміг Жукевич заручитися добровільною підтримкою депутатів як малоавторитетний діяч, то вирішив діяти примусом: \”он уважать себя заставил – и лучше выдумать не мог\” (О.Пушкін)

 9. Влад

  Лютий 6, 2014, 08:03:56

   \”Підопічні Яценюка у Радивилівській районній раді об’єдналися з Партією регіонів\”.
  На сьогодні Яценюк – лідер \”Батьківщини\”. У трьох соснах заблудився автор Петя Жук???


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *