Pages

Categories

Search


Радивилівську РДА, ймовірно, очолить Володимир Кондик

by
Березень 15, 2014
ВЛАДА
No Comment

      \"\"Голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок озвучив прізвища претендентів на посади керівників райдержадміністрацій. Так, головою Дубровицької РДА, ймовірно, стане Юрій Лосік, Зарічненської – Павло Мельник, Володимирецької – Володимир Савонік. Рокитнівську райдержадміністрацію очолить Світлана Пахлюк, Острозьку – Юрій Олексійчук, а Рівненську – Олексій Бучинський. Радивилівщиною керуватиме Володимир Кондик, Демидівщиною – Сергій Радченко, Млинівщиною – Алла Черній. Головою Здолбунівської РДА стане Олександр Бухало, Сарненською – Сергій Євтушок, Березнівською – Людмила Пилипчук, Костопільською – Юрій Кузнюк. Руслан Сивий й надалі керуватиме Дубенським районом. Водночас кандидатури на посади голів Гощанської та Корецької РДА наразі в стані обговорення.

Голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок озвучив прізвища претендентів на посади керівників райдержадміністрацій. Так, головою Дубровицької РДА, ймовірно, стане Юрій Лосік, Зарічненської – Павло Мельник, Володимирецької – Володимир Савонік. Рокитнівську райдержадміністрацію очолить Світлана Пахлюк, Острозьку – Юрій Олексійчук, а Рівненську – Олексій Бучинський. Радивилівщиною керуватиме Володимир Кондик, Демидівщиною – Сергій Радченко, Млинівщиною – Алла Черній. Головою Здолбунівської РДА стане Олександр Бухало, Сарненською – Сергій Євтушок, Березнівською – Людмила Пилипчук, Костопільською – Юрій Кузнюк. Руслан Сивий й надалі керуватиме Дубенським районом. Водночас кандидатури на посади голів Гощанської та Корецької РДА наразі в стані обговорення.
 
Володимир Кондик – депутат Радивилівської районної ради, голова депутатської фракції Всеукраїнського об\’єднання \”Свобода\”, член Постійної комісії з правових питань, депутатської діяльності та місцевого самоврядування. Народився 17 січня 1983 року. У 2000 році закінчив Львівський університет імені Івана Франка. За освітою – журналіст.

Радивилівську РДА, ймовірно, очолить Володимир Кондик

 


no Responses

 1. бюджетник

  Квітень 2, 2014, 23:02:03

  Тетяна і Петро праві. Ганьба тим, кому начхати на ідеали Євромайдану, який раз у раз відмежовував себе від конкретних політичних вождів

 2. Тетяна

  Квітень 2, 2014, 13:21:44

  Топчемося на тих же граблях. Проголошувалися громадянське суспільство, все будемо вирішувати з народом, а тепер ось вам – ким зможемо керувати – того і поставимо головою. Стидобисько ставити у руля людину без каплі досвіду.
   
 3. Vlad

  Березень 23, 2014, 17:55:44

   Все чекав, коли ж нарешті почнеться у коментах обговорення купи достоїнств кандидата, прізвище якого винесене у заголовок інформації \”Радивилівську РДА, ймовірно, очолить Володимир Кондик\”.Але так і не дочекався. 

  Зате вся балаканина крутиться навколо прізвища, яке у цій публікації взагалі не згадувалося. Не здається дивним? Для мене – ні. Бо інший претендет не заслуговує навіть \”…або добре , або нічого\” – лише нічого. До речі, нікому з авторів коментів не доводилося читати речі підписані \”журналістом\” Кондиком? Підкажіть де ?
  Ну а щодо керівництва державою кухарками – то це не моє, сказано майже сто літ тому. Що зробиш, є у нас така категорія \”борців\” – хоч хреновий, зате новий!..
 4. Петро

  Березень 21, 2014, 10:08:11

    

     Йой скілько
  тут понаписано. Прочитав і пригадав,
  як у 1991 році на криках мітингів прийшов до керівництва районом в Радивилові
  сільський вчитель, без досвіду керівництва навіть школою. Настав час звільнити
  і хотіли поставити його завідувати відділом освіти, але вчителі запротестували. 

       Після криків «Ющенко!!! Ющенко» головою РДА в Радивилів прислали рівненського
  вчителя і теж без досвіду керівної роботи. Як такий кадровий підхід обернувся
  для Ющенка, нагадувати не буду. А голову нашої адміністрації звільнили «за
  неналежне виконання службових обов\’язків». То може пора перестати слухатися
  тих, котрі найголосніше кричать, а прислухатися до розуму і життєвого досвіду?
 5. Депутат

  Березень 21, 2014, 00:32:25

  Різниця в тому, що підтримали і депутати міської та районної рад, а вони були наділені на виборах повноваженнями говорити від імені своїх виборців. Місцевому так званому комітетові національного спротиву і його прихильникам ніхто широких повноважень не надавав, вони говорять тільки від себе

 6. Murotvoretc

  Березень 20, 2014, 22:48:50

  неправомірно та смішно, але така сама кількість людей підтримала  як кандидата на посаду голови Радивилівської райдержадміністрації чинного голову на віче. Тоді в чому різниця?

 7. Депутат

  Березень 20, 2014, 21:45:02

  Названа газета відома як газета того самого Жукевича. Так, є люди, які висловили недовіру, це їх позиція, але  200-300 людей на мітингу називати громадою району – це, звичайно, неправомірно і навіть смішно. Насправді громада району приблизно в 100 разів (!!!) більша

 8. Murotvoretc

  Березень 20, 2014, 20:39:09

  Громада має право мати свою думку, яка не завжи співпалає з думкою окремих політичних \”апазіційних\” сил.
   
  Тоді звернем увагу на те що громада ще в січні місяці 2014 року якщо не помиляюсь висловила недовіру тим людям які на даний момент дуже хочуть повернутися, про це навіть була стаття у місцевій пресі Радивилів POST.
 9. бюджетник

  Березень 20, 2014, 17:32:33

  За думкою п.Миколи бюджетники, то це і не люди, вони не можуть мати власної думки. А насправді, це люди, які чесно працюють за невисоку заробінту плату, щоб вчасно були пенсії і заробітні плати у інших, щоб наповнювався бюджет і т.і. Ми мабуть хочеми найбільше, щоб в країні нарашті були європейські цінності, щоб підприємці чесно платили податки,як в Євроні, а не казали, що вони державі нічого не винні, бо вона їм нічого не дала. А стосовно віче, яке відбулось 18 березня, то людей там було не 200, а мабуть понад пів тисячі, і ніхто нікого не закликав і не заставляв на нього йти, бо тепер не ті часи. Громада має право мати свою думку, яка не завжи співпалає з думкою окремих політичних \”апазіційних\” сил.

 10. Ігор

  Березень 20, 2014, 11:47:05

  На тих трьох вічах коло базару не давали виступити небажаним учасникам, закрикували, забирали мікрофон у шанованих в місті людей. Мені така одностайність не подобається. Не треба робити з таких віч етелон народних, а їхніх організаторів ставити керівниками над народом, бо його вони вважають стадом овець

 11. Вася

  Березень 19, 2014, 22:15:51

  Давайте вже не бути стадом овець, а відстоювати себе

  Добра думка, їд, Миколо, в Крим, відстоюй, а нам тут вистачить вичерпувати бридоту з того болота, що вже наробили такі, як ти

 12. Катерина

  Березень 19, 2014, 18:40:20

  П. Миколі після слів СЛАВА залишилось додати СМЕРТЬ ВОРОГАМ! і ЗРАДНИКІВ ДО ГАНЕБНОГО СТОВПА! І так  боротися до самого кінця, поки українці не винищать українців. Бо, за уявленням Миколи, на Майдан в Радивилові – без згоди революціонерів – приходять тільки \”начальники\” і їхні \”прихвосні\”. Але ми, не забувайтеся, – У-К-Р-А-Ї-Н-Ц-І !!! Народ – це ми, а не групка самозванців

 13. Микола

  Березень 19, 2014, 11:50:53

  Те що було 18 березня це було не віче народу, а клоунада!!!!!!! Було там люду чоловік зо 200. Тільки люди такі яких на останніх 3 віче в Радивилові не було, по тій причині що діючі чиноші їх не відпускали. А тут і освіта з адміністрації і представники з кожної школи в складі директор, завуч, водій атобуса (ну чимось треба добератись в район) і кочегар (не зрозуміло чому) і це в робочий час і в табелі за цей день мабуть шо вихід на роботу буде стояти. І сільські голови в тій же делегації, і ФАП, і відділи з адміністрації, і виступи зі сцени (тільки палатка з попередніх виборів осталась і по кольру дужу вже схожа на ту яку використовувала ПР), на захист діючої влади, от тільки про віче чомусь ніхто не знав мабуть тому і простих людей не було майже лиж декілька чоловік з базару прибігло які цьому всьому цирку кричали ганьба.
  Виникає питання кому вигідний цей цирк  і теперешні начальники які за останні роки як вони висловлювались нічого поганого не зробили?????
  Від себе скажу а що вони в загалі зробили?????? З корупоцією може боролись, медецина безкоштовна може стала, молоді спеціалісти на роботи без хабарів може приймались, а нічого вони не зробили.
  І тільки деяким замовникам цього цирку вигідно щоб ці люди остались бо в них і рильце в пушку і замовники знов будуть мати в плив на них.
  Давайте вже не буди стадом овець, а відстоювати себе!!!!!!!!!
  Слава Україні!!!!!!  
 14. О.Мороз

  Березень 19, 2014, 10:35:38

  Мені вже доводилося завчасно (і місяць, і два раніше)
  висловлюватися про межі і форми громадянського протесту, пропонувати депутатам
  і виконавчій владі кроки, щоб не допустити руйнування інститутів державності.
  Чи то був план зарубіжних сценаристів, чи тупість вітчизняних радикалів, чи
  одне й інше разом, – значення немає. Але дикунські погроми держустанов у Києві
  та багатьох, переважно західних, областях, смакування завданими приниженнями
  керівників адміністрацій та інших ланок влади, збиткування над правоохоронцями,
  десятки прикладів вандалізму, гасел про невизнання центральної влади у Києві і
  т.п., все це керована анархія, що спрямована на ліквідацію державності… Провокаторам ніби і претензій
  пред’явити не можна, бо вони… «самооборонці». Як ті, що у Львові захопили
  арсенал стрілецької зброї, чи ті, що у Донецьку зривали із флагштока
  український прапор та піднімали натомість російський.

  У будні
  суспільного життя нині повертається давно забутий масштабний бандитизм. Під
  виглядом «самооборонців» чи «автомайданівців» кримінал цинічно займається
  розбоєм і грабежами.

  «Правий сектор»,
  «самооборона» тощо (не полемізуючи з приводу їхньої природи і дій) свою справу
  зробили. Вони зіштовхнули попередній режим і в тому є позитив. Подобається їм
  чи ні те, що одержано навзамін, – питання окреме. Однак, нова влада є, якою б
  вона не була. Вся відповідальність лягає на неї. Такий порядок природний,
  засвоєний людьми за тисячі років цивілізації. Тому неофіційні структури повинні
  звільнити майдани, перехрестя, зняти сумнівні блокпости на дорогах, не
  займатися забезпеченням «революційної справедливості» щодо приватних осіб,
  бізнесу зокрема. Все те – обов’язок влади, її підміна називається анархією і
  завжди завершується руйнацією, трагедіями, кров’ю.

 15. Депутат

  Березень 18, 2014, 21:38:30

  Де візьметься в нас порозуміння, агресор терзає Україну, а депутати так званої народної ради в Радивилові не приходять на сесію районної ради. Але сесія відбулася, бо їх меншість. На майдані в Радивилові 18 березня було народне віче, людей у 2-3 рази більше, ніж збиралось коло базару, люди, записавшись, виступають з великої сцени, а головного опозиціонера депутата Жукевича не видно. Пропозицію підтримати кандидатуру нині діючого голови РДА Грисюка зустрічають оплесками. Справді, де та народна правда і за що боролись українці, якщо владу скрізь віддавати одній-двом партіям, які вже в Києві не знають, що робити з тою владою. А народ в розпачі, це дуже небезпечно

 16. Депутат

  Березень 17, 2014, 21:13:58

  Сесія міської ради Радивилова проголосувала на підтримку кандидатури нині діючого голови РДА Грисюка Анатолія. Депутати мають повноваження від своїх виборців – і це не треба зневажати

 17. Народний вічевик

  Березень 16, 2014, 22:48:22

  Давайте будемо нагороджувати не тільки посадами, а й орденами – за заслуги в розвалі Соборної УкраїниЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *