Pages

Categories

Search


Не вщухають пристрасті навколо призначення Володимира Кондика на посаду голови РДА

by
Червень 3, 2014
ВЛАДА
No Comment

 В інтернеті, у соціальних мережах, розповсюджена заява Ради Громадських Організацій Радивилівщини щодо політики призначень керівників в Радивилівському районі.

    Текст та відео читати далі…

 
    Рада Громадських Організацій Радивилівщини
    ЗАЯВА
    (щодо політики призначень керівників в Радивилівському районі)
    Євромайдан, який став революцією ГІДНОСТІ, ставив собі за мету зміни суспільних відносин в Україні. Ми дійсно повстали проти корупції, кумівства, недалекоглядності, сірості, продажності депутатів, чиновників від малого до великого, проти закритості влади, проти політики інтриг та ігнорування громади у кадрових питаннях, можливості реального впливу. Ми показали світу – ми не електорат, який хочуть бачити тільки один раз на виборах, щоб легітимізувати статус чиновникам, ми є народ, що підвівся із колін.
    Саме тому, ми підтримували концепцію призначень не за партійними квотами, а за моральними, професійними якостями. Бо тільки так можна забезпечити високий рівень довіри та незалежність новопризначенців, а також відповідальність за свої дії. Тільки таким чином ми розбудовуємо Україну, а не кидаємо її у постійне партійне чванство.
    Ми також розуміємо про обмеженість нашого впливу, ми не можемо відповідатиза всю Україну, але ми відповідальні за наш Радивилівський район. Ми хочемо подивитися на ситуацію очами нових людей, людей які пам’ятають світлі погляди та надії мужніх Героїв Небесної сотні на зміни в Україні. Ми, як ГРР, зобов’язані заявити свою позицію щодо політики призначень на відповідальні посади наРівненщині та на Радивилівщині зокрема, а саме:
1) Ми категорично заперечуємо кулуарне квотно-партійне призначення посадовців без узгодження із представниками місцевих громад.
2) Для моральних, професійних кадрів має бути відкрите «вікно можливостей» подати свої кандидатури на наперед оголошені посади (від голови РДА і до будь-якої іншої керівної посади) із чітко зазначеними критеріями оцінки професійності.
3) Всі кандидати мають пройти люстраційний процес через громадське обговорення із залученням громадськості – представників місцевих громад, громадських організацій, Громадської Ради Радивилівщини.
4) Посадовці, включаючи депутатів, які 10 останніх років працювали у системі владиобов’язково повинні скласти публічні звіти про свою діяльність, громадськість має оцінити їхню моральність, професійність.
5) Вибір кращого кандидата має відбуватися на основі відкритого змагання ідей, концепцій та підходів до сфери їх відповідальності.
    Однак, в порушення Заяви РГОР від 20 березня 2014 року, де ми чітко заявили про свою позицію з цього питання, ігноруючи вимоги Майдану, рішення сесії районної ради, Народного Віче, керуючись партійно-квотним принципом, головою Радивилівської РДА підкилимнопризначено представника ВО «Свобода». Це при тому, що на останніх парламентських виборах цю політичну силу у нашому районі підтримали аж 328 виборців з 21262, які взяли участь у голосуванні. Результат виборів свідчить про надзвичайно низький рівень довіри жителів району як до політичної сили так і до її представників на усіх рівнях.
    Виходячи з вищенаведеного ми вимагаємо від новообраного голови РДА, не приступати до виконання обов’язків голови РДА та написати заяву про відставку. У випадку невиконання наших вимог, будемо вдаватися до акцій громадянської непокори до повного виконання наших законних вимог.
Ми також вимагаємо від обласної влади обов’язкового попереднього узгодження кандидатів на керівні посади в районі із громадськістю району.
Ми застерігаємо ВО «Свобода» від узурпації влади в районі. Узурпатори в Україні погано закінчують свій шлях. Доведено Майданом.
30 травня 2014р.

м.Радивилів, прийнято на засіданні Ради Громадських Організацій Радивилівщини.


no Responses

 1. Філософ

  Вересень 19, 2014, 10:37:32

  Asinus asinum fricat.     Осел осла хвалить.

 2. Дмитро

  Серпень 6, 2014, 13:23:56

  Хай голова Радивилівської РДА В.Кондик дасть звіт за виконану роботу і який соціально-економічний стан району.Бо якщо правдою є те,що з наповненням бюджету виникла дірка-потрібно робити оргвисновки і то негайно.

 3. Марія

  Серпень 4, 2014, 12:42:21

  На мій погляд В.Кондик вліз не в своє діло-хай би продавав сантехнічні унітази та ванни в батьківському магазині,а то \”спалиться\” молодий чоловік від браку організаційних здібностей та водночас від великого бажання кимось керувати.Бо це речі несумісні,а факти-річ уперта:район стабільно пасе задніх і проводити стажування за чималий державний кошт людини з вулиці є аморальним, особливо в час воєнних дій.

 4. Володимир Мартинюк

  Серпень 1, 2014, 08:56:03


  Докерувалися?!

  П\’ять районів Рівненщини не виконали завдання із
  надходження власних доходів – це Володимирецький, Млинівський, Гощанський,
  Здолбунівський та Радивилівський райони.


  Загалом на Рівненщині з 377 місцевих бюджетів 120 не виконали завдання із надходження
  власних доходів. Це Млинівський, Радивилівський, Гощанський, Здолбунівський та
  Володимирецький райони, – доповідає перший заступник голови Рівненської ОДА
  Юрій Приварський.
  Так, найбільше населених пунктів, які не виконують бюджет у Млинівському районі
  – 22, у Радивилівському – 17, у Гощанському та Здолбунівському по 13 і 11 у
  Володимирецькому.

  Це -офіційна інформація. Якісь коментарі ще потрібні?

 5. Румпель

  Липень 24, 2014, 13:25:12

  Адміністрації-це 5-те колесо до воза і їх потрібно чим швидше ліквідовувати.А хто там буде,чи Кондик,чи Шмондик-не має по суті значення,бо фактично він ні чим не керує.

 6. ОФІЦІЙНО

  Липень 17, 2014, 19:08:29

   Законодавством встановлюється відповідальність за умисне поширення завідомо недостовірних відомостей, що ганьблять честь і гідність іншої особи – штраф до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк до 200 годин, або виправні роботи на строк до одного року. За поширення наклепу у ЗМІ та інтернеті сума штрафу ще більша – від 50 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. bully Анонімники в коментарях на нашому сайті пишуть також плітки і домисли, але за це хтось повинен відповідати. І даремно анонімники-коментатори надіються, що, обливаючи брудом інших людей, вони залишаються в тіні. Слабо, видно, обізнані в можливостях встановлення осіб правопорушників. До того ж наклепницькі коментарі або наклепницькі частини коментарів на цьому сайті видаляються. Так що не тратьте часу на зведення рахунків, притримайте жовч при собі. А з викривальними фактами (якщо такі є) зверніться у відповідні органи.

 7. Нико-Дим

  Липень 16, 2014, 12:56:39

  Голова Радивилівської РДА і далі собі попрацьовує—не дуже добре,але й поганого для людей ще нічого не встиг зробити,то хай собі там сидить в кріслі.А громадським т.зв. організаціям від ганьби невідповідності заявлених гучних декларацій та абсолютно нульових справ(акції непокори,перекриття доріг…) потрібно саморозпускатись та не смішити навіть курей в районі.Бо вліз керувати радою тих організацій не боєць,а конформіст В.Забрідній—для котрого особисті інтереси є пріорітетними.

 8. Гусочка

  Липень 14, 2014, 10:52:52

   Якщо Кондик такий принциповий—нехай спробує викорінити нелегальну торгівлю спиртними неякісними(\”паленка\”)напоями в м.Радивилові та районі.А для цього потрібно поміняти в першу чергу корумпованих начальників-правоохоронців.І не треба робити здивованого вигляду,що ця проблема не відома Кондику,коли про неї знає весь Радивилівський загал.Не даремно один з центральних кабачків-гадючників носить промовисту назву \”Шайтан\”. До праці Володя,а то підсолодять тебе та зжеруть хижаки кляті.

 9. Бджілка

  Липень 11, 2014, 12:51:40

  Хай Кондик скаже скільки нових робочих місць в районі створено,крім працевлаштування задолиза Г.С. в лікарню та повернення мафії на свої кормушки.Він обіцяв \”ламати систему\” і що ж? Толку з нього поки-що не видно,крім відстоювання своїх особистих інтересів.А громадські організації пукнули і смороду не зробили,бо теж авторитету не мають.Ганьба!!!

 10. Володимир Мартинюк

  Липень 4, 2014, 09:47:26

  \”Не вщухають пристрасті навколо призначення Володимира Кондика на посаду голови РДА\” – від часу появи цієї інформації на сайті минув вже місяць. Захисники та адвокати \”молодого та енергійного\”: назвіть хоч одне більш-менш резонансне його діяння на управлінському поприщі? На носі 450-річчя міста. Цей \”керовнік\” вже приміряє під себе місце на святковій трибуні? А що він зробив для міста? Про район ліпше промовчу. Одне слово – \”останній герой\”!.. Останньої райдержадміністрації…

 11. Галина Грицюк

  Червень 12, 2014, 22:39:28

  Гуситам, прагматикам, антижукам… Люди добрі! Якщо маєте якусь позицію, то чому ж боїтеся висловлюватися під своїм справжнім іменем? Радянські часи вже минули! Чи ще й досі живете за принципом \”кабы чего не вышло?\” І ще одне: поясніть, чим конкретно займається новостворена так звана РГОР? Які люди її представляють (у зверненні жодного прізвища!)
 12. Марійка

  Червень 11, 2014, 14:28:51

  Прочитала про Ліду Польову. ЇЇ досі згадують у Зарічному. ЇЇ бідняжку закохану в суддю ілліча ледве відкачали від випитої кількості таблеток.

 13. Гус

  Червень 10, 2014, 19:07:00

  Адресую Галині Грицюк (і всім іншим захисникам влади, які тут пишуть під іншими іменами – адресую все одному й тому самому захиснику Кондика, а може, і, власне, йому самому як захисникові самого себе):

  O sancta simplicitas (лат. «о, свята простота!») — вираз, що приписують Яну Гусу.
  Так, наївність – це так просто, до сміхоти. Досить, Володимире Миколайовичу, спонукати радивилівців до гомеричного реготу. Чи ви за те, що порегочемо разом? Але не вийде: потім будемо плакати…….
 14. Галина Грицюк

  Червень 10, 2014, 17:18:37

  Здається, проснулись радивилівці. Нарешті побачили, що дуже вже все погано у їхньому домі… А де ж ви були раніше?.. Дивує таке вже \”небайдуже\” ставлення щодо новопризначеного очільника району. Ви краще повправлялися б у красномовстві щодо свого міського голови, бо ж Володимир Кондик відповідатиме за весь район, а не тільки за Радивилів. І повірте, більшість жителів району (нормальних людей) радіють такому призначенню. А чому б і ні? Я незнайома з п.Володимиром, але моя думка така: молодий, освічений, справедливий і головне – патріот! Причому тут \”Свобода\”? Не думаю, що ця партія себе дискредитувала… Навпаки – вони були в перших рядах на Майдані, і досі цих хлопців переслідують на сході як націоналістів… Шкода, що в Радивилові ще й досі ці регіонали так нічого і не зрозуміли… Дочекайтеся! 

 15. Галактика Радивилів

  Червень 10, 2014, 16:23:08

  А ці громадські організації мабуть щось не договорюють, оскільки представляють вони не населення району (ніхто ім цього не делегував), а представлють одну людину, про яку в районі всі знають. Тому що при новій владі вони не зможуть контролювати валютчиків, завищувати базарний збір, кришувати бари (свої) де 9 класникам спокійно продають горілку. А ще треба і бюджетних коштів трошки вкрасти (але КРУ ніколи цього не дозволить). 

 16. Ymnik

  Червень 9, 2014, 15:36:25

  Все як завжди….. ВАРФАЛЮКА не люблять бо багатий, громадські організації – бо скрізь носа пхають!!! На схід їх всіх воювати – і БОРТНІЧКУ їм в предачу медсестрою……. А в Радивилові хай править один КОНДИК wink 

 17. Прагматик

  Червень 8, 2014, 09:15:08

  А баян старенький,поламаний,грошей на ремонт не має.
  Шкода того баяна – хто не підійде і думає-ото зараз заграю.
  Стогне баян.Пошкодуйте його,віддайте в добрі руки ,а не то 
  скоро заберуть нашого баяна
  і буде він дубенськийа нам дадуть сопілку:)
 18. Кузьма

  Червень 8, 2014, 08:30:27

  Вихопив чоловік
  у когось за лаштунками баян, вибіг на сцену, всівся у крісло. Йому
  кричать з народу: «Не ганьби себе, ти ж не вмієш грати, ти навіть нот ще не
  вивчив». А жалісливі захисники подають голос: «Він молодий, він ще навчиться,
  дайте йому спробувати». Та нехай спробує, але результат наперед відомий. І чому
  ми маємо сидіти в залі і слухати цю, так би мовити, музику?

 19. Офіційно

  Червень 7, 2014, 23:40:26

  Чому видаляються коментарі? 

  Законодавством встановлюється відповідальність за умисне поширення завідомо недостовірних відомостей, що ганьблять честь і гідність іншої особи – штраф до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк до 200 годин, або виправні роботи на строк до одного року. За поширення наклепу у ЗМІ та інтернеті сума штрафу ще більша – від 50 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Анонімники в коментарях на нашому сайті пишуть також плітки і домисли, але за це хтось повинен відповідати.
 20. захід

  Червень 7, 2014, 22:52:52

  Чому видаляються коментарі? Невже в такому місті як Радивилів люли не повинні знати правди? На кого працює сайт? Хоча і так усі знають. Ганьба!!!!!

 21. Ліда Польова

  Червень 7, 2014, 08:45:24

  Щодо постаті Володі Кондика. Свого часу він став свободівцем, бо молодий, амбітний і хотів себе показати. З таким же успіхом він міг стати бютівцем, ударівцем тощо. На користь Володі скажу лише одне: він добряк. Свобода у його житті – явище випадкове і йому самому непотрібне. Ну не радикал  він по характеру, не заюшений від злості! Редактором би йому стати нашої районки, бо менеджер він непоганий. Тоді б наші \”ньюси\”, може, і пережили б роздержавлення. Закон, до речі, про це буде вже восени 

 22. Ліда Польова

  Червень 7, 2014, 07:57:29

  Забрідній та інші т.зв. громадські діячі в 90-х рекетом займалися, як в Україні, так і за кордоном. Коли люди відстоювали наші права на майдані, гинули – їх там не було.Тепер вони, бл., громадські дічі, такі добре знають, коли рибка добре ловиться в каламутній водичці. Та права у вас хлопці морального немає, щось диктувати громаді. В першу чергу люстрацію в себе проведіть.

  Равздєлали під орєх Володю Забріднього… Мда… А той, хто це писав знає, що у 2004 і 2014 Володя Майдану допомагав фінансово? Не жукевич-збирач, не пашка алексєєвець, не бернацький і тепленька компанія. Харчі, одяг, транспорт – це Володя Забрідний. Та й хто у місті не знає, коли у кого яка скрута – всі біжать не до жукевича, алєксєєвця чи бернацького, біжать до Володі, до Карапетяна, до Грисюка. Біжать до тих, кого нині обпльовано. І будуть бігати. Побіжать, як притисне і ті, хто писав. Не почервоніють, не вибачаться, бо під псевдонімом писали. А Володя пробачить, допоможе і навіть виду не подасть, ніби знає про це. Так само Грисюк і Карапетян.

  Хлопці, я звертаюсь до патріота, до гостя та інших, що відробляють майбутні преференції від новопризначеного голови РДА – говоріть та не забалакуйтеся.

 23. АНТИЖУК

  Червень 6, 2014, 22:50:29

  Адміністратору респект за увагу до норм моралі .Те що було надруковано ВСЕЗНАЙКОЮ преходить всі етичні норми . Цей екскурс по жителях Радивилова дуже пахне жу-жу-жу 🙂 Люди зрозуміють .

 24. rosolovsky

  Червень 6, 2014, 22:12:26

  Здається деякі коментарі прийдеться вилучити, на сайті є правила і адміністратори сайту будуть змушені дещо видалити.
   
  На сайті суворо заборонено:
  – повідомлення, не відносяться до змісту статті або до контексту обговорення;

  – образа і загрози в адресу відвідувачів сайту;

  – в коментарях забороняються вирази, що
  містять ненормативну лексику, принижують людську гідність, розпалюють
  міжнаціональну ворожнечу;

  – спам, а також реклама будь-яких
  товарів і послуг, інших ресурсів, ЗМІ або подій, що не відносяться до
  контексту обговорення статті.

 25. ПАТРІОТ 2

  Червень 6, 2014, 19:24:58

  Коли переходять на особистості і з такою інформацією – це як по лезу ножа .
  А як щодо проведення конкурсу , в стилі вгадай мелодію-
  хто цей Всезнайко ? Хто в Радивилові все про всіх знає і 
  цілі архіви тримає ?
 26. Бандерівець

  Червень 6, 2014, 17:27:14

  Більше того! Я більш ніж впевнений що Кондик і Карапетян знайдуть спільну мову!

 27. Бандерівець

  Червень 6, 2014, 17:11:25

  Пане Володимире? і хочеться Вам? Чи у Вас уже така звичка?

 28. Володимир Мартинюк

  Червень 6, 2014, 16:57:53

  Пропонувати та обговорювати достойну кандидатуру можна лише тоді, коли з\”явиться вакансія. Наразі ж – факт смачного плювка в писок громадськості, до речі, і тій частині нашої громади, котра на Вічах пропагувала та рекламувала демократичні цінності Майдану. Після цього плювка з боку свободівців буде й наступний. Після Шевченка в район прийшов Вовк, після Грисюка – Кондик. Аналогій на відчуваєте?.. Хай живуть кухарки у владі!!! За черговим Майданом  – не постоїть!

 29. Кузьма

  Червень 6, 2014, 11:02:39

  Достойних у нас багато, але недостойні голосніше, з надривом кричать на вічах і луна далі йде

 30. Прагматик

  Червень 6, 2014, 10:04:47

  Гарну тему піднімають громадяни – а хто достойний очолити район ? 
  Цікаво почути пропозиції .Пишіть .Я і від себе щось скажу 🙂
 31. Іван

  Червень 6, 2014, 09:47:52

   

  Пане Володимире, попросіть своїх мітингарів і однодумців, якщо ви хоча б на них маєте вплив, щоб у коментарях більше не
  вибовкували ваші секрети про те, який новий порядок у владі
  планується встановити. Вони й так багато сказали: хотіли б режим цькування неугодних
  людей на підставі чуток і пліток, режим зневаги до громадських організацій і
  їхніх виборних органів. «Вони звинувачують \”свободівців\”, які хочуть
  дійсно змінити країну на краще», – пише ваш захисник. А свободівці в районній
  раді мають аж 2 депутати, на виборах Президента Олег Тягнибок набрав у районі
  аж 321 голос. То чиї інтереси насправді ви представляєте і заради чого
  насправді прийшли на посаду?

 32. радік

  Червень 6, 2014, 07:56:41

  Чи є люди в районі які достойні очолити район?Хто може підняти Радивилів?????мова йде лише про Кондика…

 33. prostuy_narod

  Червень 6, 2014, 00:37:40

  Добрі люди! Слів з книги не можна викинути, так і не можна іншими словами охарактеризувати ту громадську раду, перебуваючи в якій, порядна людина себе перестала б поважати. В них стиль \”аля Янукович\” , люди для них ніщо, вони прикриваються Майданом, Громадою, бо возили сало, речі, які ті ж люди їм приносили, щоб якось допомогти і висловити свою підтримку. Вони звинувачують \”свободівців\”, які хочуть дійсно змінити країну на краще, а самі пропонують вчитися у Грисюка красти і не платити податки. яку прірву ви риєте для району, ваші \”економічні господарі\” вже це зробили, дай Боже викарабкатись!  Той хто думає, що народ нічого не бачить і не знає чиї інтереси ті \”громадські діячі\” відстоюють глибоко помиляються. Час змінився і люди, і Майдан не дозволять таким \”діячам\” з темними своїми справами і тим, що відпрацьовують гроші у свого Боса, паплюжити справжню Радивилівську Громаду.   

 34. Людмила

  Червень 5, 2014, 23:51:52

  1990-ті роки вже не вернуться… проте багато хто так і не може цього усвідомити… продовжує здійснювати НЕЗАКОННІ ВАЛЮТНО-ОБМІННІ операції і тут же починає щось говорити про мораль , право і т.д. Але Кондик малий теж не має досвіду одразу сунутися на посаду голови районної адміністрації (відомо всім насправді з якою метою йому це потрібно). Є ДОСТОЙНІ ТА ДОСВІДЧЕНІ ЛЮДИ В МІСТІ, КОТРІ МОГЛИ Б ВИВЕСТИ РАЙОН ТА МІСТО З КРИЗИ! Але це явно не почаївське \’\’козачєство\’\’!

 35. Вільна людина

  Червень 5, 2014, 23:12:04

  Прочитав всі коменти -я в шоці . Не буде путя в цій державі .
  Тягнуть всі воза ,як щука ,рак і риба .Спам\”ятайтеся люди.
  Я думаю таких ситуацій як в нас є по всій Україні . Читає це Яник і тішиться в Московії , і мабуть думає – гризіть один одного поки не здохните . Не було дві Польщі , не було дві Росії-а Україна була і Лівобережна і Правобережна,це до того що не вміємо ми єднатися . Звідси і біда . Ще трохи і прийде поляк або москаль і буде паном, а ми повернемося в природній для себе стан -РАБИ . Не хочу бути РАБОМ і Вам не бажаю.Подумайте!!!!!!!!!!!!!!
 36. даня

  Червень 5, 2014, 19:32:57

  Видаляють коментарі.Їм дай волю пів району видалять.

 37. Марія

  Червень 5, 2014, 19:13:14

  Скажи хто твій друг – і я скажу хто ти. Друзі і захисники свободівця вже дуже багато розповіли в коментарях який новий стиль керівництва вони принесуть – навішування ярликів, звинувачення в усіх смертних гріхах кожного хто критикує або не заглядає в рот, обкладання лайливими словами, з яких використані тут були найбільш культурними – в їхньому розумінні

   

  Кращого визначення не знайти, ніж дав Іван – нові коментарі \”за свободівця\” це переконливо підтверджують

 38. ПАТРІОТ

  Червень 5, 2014, 17:56:07

  ПРИХВОСТНІ  ПАРТІІ  РЕГІОНІВ  ПІДЛАШТОВАНІ  ПІД  ГРОМАДУ  РАДИВИЛОВА  ПРИЙШЛИ  ПОВЕРНУТИ  БУВШУ  ВЛАДУ  В  ЛЮБИЙ  СПОСІБ !!! ВСІ  ЖИТЕЛІ  РАЙОНУ  ДОБРЕ  ЗНАЮТЬ  ЦИХ  ПРЕДСТАВНИКІВ !  ПОЗОР  РАДИВИЛОВА  , ГЛЯНЬТЕ  В ІХ  ОБЛИЧЧЯ І ЗГАДАЙТЕ  РЕКЕТ  90 Р.ЦЕ  СТОЯТЬ  СЛАВНОЗВІСТНІ  АФГАНЦІ  РЕГІОНАЛИ , ЯКІ  ПІД ЧАС МАЙДАНУ  ВІДПРАВЛЯЛИ  ДІТЕЙ  З ПРОФЛІЦЕЮ  НА АНТИМАЙДАН  ЗА  ПАРТІЮ  РЕГІОНАЛІВ ! КОЗАКИ  ЩО  ОХОРОНЯЮТЬ  ЦЕРКВИ  ПІДПОРЯДКОВАНІ  МОСКВІ І  КИРИЛУ ! І  ВОНИ ЩЕ СМІЮТЬ СЕБЕ  НАЗИВАТИ  УКРАІНЦЯМИ  СПРАВЖНІМИ ! ІДЬТЕ  НА  СХІД  І  ПОКАЖІТЬ ТАМ  СЕБЕ  А  НЕ ПЕРЕД  КОНДИКОМ !!! ДАЙТЕ  ЛЮДИНІ  ПОПРАЦЮВАТИ !  ХВАТИТЬ  КРАСТИ  ГРИСЮКАМ, ШКОЛЯРАМ , ПАСТУХАМ НЕ  ЗА  НИХ  МАЙДАН  СТОЯВ  РЕГІОНАЛІВ !!! КОНДИК  ПОВИНЕН  ЗМІНИТИ ВСІХ  БУВШИХ  РЕГІОНАЛІВ !  УСПІХІВ  ТОБІ  ВОЛОДИМИРЕ  МИКОЛАЙОВИЧУ !!!!

 39. Паша Б.

  Червень 5, 2014, 16:24:26

  САШКАОбгрунтуйте, бо ярдлик то таке діло)))

 40. САШКА

  Червень 5, 2014, 16:14:19

  Паша Б – БРЕХУН, Дайте спокій Кондику
   
 41. Паша Б

  Червень 5, 2014, 15:55:40

  Свідомий Гомадянин

  Виходячи з мого коментаря всі мають гріхи і це потрібно змінювати але не такими методом посідання посади як Кондик, не можна розпочинати хорошу справу з підлих речей. Саме цим його кандидатура і не подабається, плюс ярлички які всі погані, краще справи який я хороший, з цього принаймні користь… Та й взагалі це відноситься не так до нього як до особистості як до партії з якої він випливає, щераз повторюсь: він маріонетка і мені його жаль… А стосовно \”Герасимчук Тарас, чи Забридній, чи Когут,  чи повернути Грисюка\” в них такої мети немає і про це взагалі мова не йдеться, люблю \”свідомих громадянин\” за переведення стрілок)))
  P.S. Чомусь всі бояться говорити правду від свого імені, загортають жар чужими руками… Навідмінно від вас і інших анонімів Рада ГО принаймні намагається бути відкритою і чесно говорить що думає а не \”перечікує бурю\”…
 42. Ярослав

  Червень 5, 2014, 15:14:32

  Гидко читати коментарі таких собі \”Бандерівок\”, \”патріотів\” та \”ляшковців\”, які звинувачують порядних та чесних людей незнаючи про них нічого. Забрідний разом з Козаками та інші громадські діячі, з перших днів майдану відстоювали там права людей, в тому числі і таких як ви, і нащастя залишилися живими. В багатьох заходах Козаки приймали активну участь, і на сьогоднішній день один з них вже в складі Нацгвардії на сході, а ще двоє в Києві на полігоні і готуються до відправки на схід. Одже є моральне право в цих людей висловлювати свою позицію 

 43. Свідомий Гомадянин

  Червень 5, 2014, 14:49:19

  Що до коментаря Паши Б, ви як голова Г О, особисто вас чим не влаштовує Кондик? виходячи з вашого коментаря робим висновок,  що звичайні крадіжки і зловживання службовим становищем це в порядку речей, то для чого була таким чином зміна влади коли ми повертаємся до того самого!!?? , і з цього випливає питання ваші кандидатури на цю посаду, можливо: Герасимчук Тарас, чи Забридній, чи Когут,  чи повернути Грисюка?

 44. Паша Б.

  Червень 5, 2014, 14:01:42

  продовження
  6. Стосовно ДІАЛОГІВ з Кондиком – їх було багато, ніхто його не грузив і не обзивав, а навпаки хотіли вирішити все мирно, пропонували піти І заступником і т.д., та не розуміє людина що її використовують як маріонетку (партія ж ближче чим жителі міста). Чесно кажучи жаль його…
  7. І на кінець – найголовніша проблема цього усього є методи \”Свободи\” призначення керівників, щоб ви там не говорили, це захоплення влади… Таким чином партія псує свою репутацію, адже \”Майдан\” вимагає відкритого призначення зі згодою народу, а не партійне…
  P.S. Прошу вибачення якщо когось образив і за те що опустився до вашого рівня. Давайте перестанемо чіпляти ярлики, бездіяти і починати добрі справи з брудного листка і нечесних вчинків.

 45. Паша Б.

  Червень 5, 2014, 13:59:27

  Читаєш і дивуєшся!

  Як малі діти, тільки й тикати пальцями
  вмієм.

  Довго не хотів щось писати, та
  накопилось…

  Не буду вдаватись у всі
  подробиці, толку це всерівно не дасть, адже зрозуміло хто і для чого тут
  зібрався.
  Коротко з самого початку:

  1. Рада ГО Радивилівщини – склад: біля 30
  ГО (ті що на сайті адміністрації не відповідають дійсності, адже є серед них
  партійні, є для відмивання коштів, є просто які вже припинили діяльність, а є
  такі як моя – на папері є, а через відсутність обіцяного фінансування не
  функціонує), кількість людей в цих ГО сказати не можу, серед них і великі по
  400 чол. як \”Рибачок\” і маленькі як \”Карабінчик\” 30чол.
  (\”розмір не головне\”, головне діяльність, кажу це як член ГО).
  Утворення Ради було довгим і поетапним, на першому засіданні були обранні цілі
  роботи, голови і т.п., та почалось все з люстрації ГО, тобто самих себе як
  діячів.

  2. Стосовно закидів про гріхи – а хто без
  них? Я думаю нам потрібно вміти забувати 90-ті і дивитись на сучасні справи,
  люди ж нікуди не ділись і ви там жили (в 90-х) і навряд чи були чесними, якщо
  вже повністю на відвертість то і зараз хіба ви не думаєте про себе, не тягнете
  звідусіль все до дому (\”розмір не має значення\” він диктується
  можливістю, має значення факт), та засуджувати вас не берусь бо і сам не без
  гріха та й суспільство в нас таке.
  3. Стосовно \”Майдану\” – точніше закидів про спекулювання його ім\’ям і
  не участь в ньому, якраз таки ці люди і допомагали майдану, возили людей, речі,
  іжу, кошти… Не хотів згадувати, але ж відверто все таки, \”пан\” (хай
  буде людині приємно) Кондик був місцевим координатор по цих речах, робив щось?
  Мої друзі особисто підходили до нього і казали про збір, відправку, йому було
  байдуже. І живий ланцюг його не цікавив, ніхто за нього не брався (не
  враховуючи десяток наших хлопців і ще декількох людей з Опарипсів, як я
  розумів, ну і бідолашних учнів 2-ї школи, які получали потім за це). Та все
  змінилось як запахло перемогою і владою, урочисто розпочались мітинги, крики
  \”ганьба\”, не давання слова \”не потрібним людям\” (на мою
  думку не зовсім чесно, для порівняння коли мітинг робила Рада ГО висловитись
  міг кожний).
  4. Стосовно професійності (В.Кондика) – немає сенсу це розсосолювати і так все
  зрозуміло.

  5. Стосовно \”Скажіть будь ласка, а де ж були ці
  так звані \”громадські діячі\” коли правила банда регіонів??? А вони
  тихенько біля тієї банди лизали лапу помазану медом!!!!!\” – цікаво, хто ж тоді її (банду) вигнав з
  району, відкрийте очі, ті ж самі діячі.

 46. Свідомий Гомадянин

  Червень 5, 2014, 12:51:08

  Шановні громадяни нашого міста та району, будьмо об\’єктивні. моя позиція щодо цього всього геть нерівнозначна, як на мою думку, і більшості наших громадян.
  Давайте аналізувати, судячи з слів одного з героїв цього відео попереднік Володимира Миколайовича був сильним економістом; так, я не заперечую, та в яку сторону він був  успішним, для свого бізнесу ТАК для району НІ, за його каденції а це майже півтори року http://radyvyliv.net/vlada/916-golovoyu-radivilvskoyi-rayderzhadmnstracyi-stav-a
  natoly-grisyuk.html що в наз змінилось на краще, з\’явились нові інвестори в нашому районі, нові робочі місця?, натомість одні руїни. Абсолютна його байдужість до призначень на керівні посади, сланозвісний ( БЕЙДЖИК ) головний лікар нашої районої лікарні, що мало не розвалив її. І їздили б ми з вами в Дубно лікувати насмарк і проходити щороку медогляди))), відділ освіти це взагалі без слів, територіальний центр з її керівником Малишкіном і ще досить багато таких унікальних людей які займали геть не другорядні посади. Давайте подумаєм про нашу міліцію, і про законість ти х же крикунів,  про законість роду занять тих керівників Громатських організацій, яким так заважає ніби то \”кулуарне призначення Кондика\”. І на останок, доки в нас в районі  ті ж самі  громадські організації  уже третій місяць проти змін ( надіюсь на краще ), кричать проти Кондика, маєм перші втрати мінус 3 млн грн з і так пустого бюджету. Тому що, ніхто нічого не робив для освоеня цих коштів і для чого в нас вкладати гроші коли є інші райони які працюють. Є надія що новий керівник, спитає деяких всіх відомих нам жителів нашого району за які кошти приватизовувались ліса, чому наприклад будівельний пісок дешевше привезти за 30 км з іншої області, а ніж взяти в нас, можна сказат що з піском нас проблем немає, чому в нас найдорощий базар мабуть в області,  а то і не тільки в нашій області, на якому праві багато підприемств працюють в нас в районі а податки плотять в інші райони, а запахи і бруд лишаеться нам))???? І знову ж сьогодні на 18,00 збираються ті ж Г О, \”які не хочуть змін\”, а хочуть прихильного до них керівника.
  Звертаюся до всіх. БУДЬТЕ СВІДОМИМИ, ЦІКАВТЕСЬ НАШИМ РАЙОНОМ ЗНАЙТЕ ВСІХ НАШИХ \”( героїв )\” В ЛИЦЕ, БО НАМ ТУТ ЖИТИ!!! 
 47. Іван

  Червень 5, 2014, 09:22:28

  Скажи хто твій друг – і я скажу хто ти. Друзі і захисники свободівця вже дуже багато розповіли в коментарях який новий стиль керівництва вони принесуть – навішування ярликів, звинувачення в усіх смертних гріхах кожного хто критикує або не заглядає в рот, обкладання лайливими словами, з яких використані тут були найбільш культурними – в їхньому розумінні

 48. БАНДЕРІВКА

  Червень 4, 2014, 23:40:58

  Та всім радивільчанам відомо як керує кримінальний авторитет західного регіону України,та сподівається Школярика залишити та десять мільионів гривень прикарманити.

 49. Не святий

  Червень 4, 2014, 23:39:33

  Читаю увжно коменти і не можу зрозуміти: це ми обговорюємо особисте життя громадських активістів чи, можливо, відсутність прозорості в призначенні Голови РДА??

  Нарешті в районі появився справді представницький орган громадськості, хай ще не досконалий, бо молодий, але який хоче щось змінити. Він складається і з тих, хто  пройшов Майдан і з тих, хто був з іншої сторони. Але сьогодні, перед лицем зовнішньої агресії, ми є НАРОД. Єдиний. І як єдине ціле, ми виступаємо за прозорість в житі нашої громади. В тому числі і в призначенні керівництва району. І не залежно від звань, регалій, минулих заслуг, кожний має пройти не квотно-кулуарну, а прозору і чітку процедуру призначення.  В іншому випадку нічого не зміниться. Почни зміни з себе.

  Насамкінець, всім нам нагадую слова Всевишнього, який ВІН залишив нам не досконалим: \”Хто без гріха, нехай перший кине в неї каменем\”…

 50. БАНДЕРІВКА

  Червень 4, 2014, 23:32:59

  Нам всім відомо хто керівник злочинного угрупування!Вчив як  керувати -Станкевичу,
  Грисюку,та сподівається що Школярик продовжить керувати,та зясь …….
 51. БАНДЕРІВКА

  Червень 4, 2014, 23:19:14

  Скільки банда 90-х буде керувати ,та декілька мільйонів в рік від трудолюбивих Радивилівських підприємців викратати…….

 52. Віктор

  Червень 4, 2014, 22:47:21

  Ще раз перечитайте коментар Володимира Мартинюка. Не переводьте стрілки бо ті сотні людей які збиралися на підтримку Грисюка і не хотіли недосвідченого голову РДА, вам вимазати гавном (це ваше слово з відгуків у підтримку новопризначеного) ніколи не вдасться. Не тому, що не матимете чим, а тому, що люди не дозволять

 53. prostuy_narod

  Червень 4, 2014, 21:53:27

  Скажіть будь ласка, а де ж були ці так звані \”громадські діячі\” коли правила банда регіонів??? А вони тихенько біля тієї банди лизали лапу помазану медом!!!!! Вони думають, що в Радивилові хтось не знає бандюгу Забріднього чи міняйла Тарасика, які напевно і не знають що таке платити чесно державі податки…. Чи можливо ми не знаємо \”порядного сім\’янина\” і баригу пана Когута??? А тепер питання до \”вельмишановного\” пана Андріюка.  Ви вже у всіх партіях Радивилова побували, чи можливо комусь ще повезло??? Місто маленьке, і не думайте що когось можна надурити, адже люди добре всіх знають не тільки в лице, а й по кличках… Скільки буде такий зброд мутити воду???

 54. Радивилів.нет

  Червень 4, 2014, 20:51:52

  Коментар було видалено за бажанням самого автора цього посту.
  Текст коментаря, як і усіх коментарів, є зберрежений у резервній базі.

 55. Murotvoretc

  Червень 4, 2014, 19:20:41

  Інформація до коментаря
  Цитата: Murotvoretc

  [hide]

  чому деякі коментарі видаляються?

  Який саме коментар було видалено ?[/hide]

   

   
  який саме коментар видалено я вказав. то чому його було видалено? чи комусь він просто не сподобався? адміністратори дайте відповідь.
 56. Володимир Мартинюк

  Червень 4, 2014, 17:07:36

  Такий спосіб дискусії  і коментування називається \”переведення стрілок\”… \”Сам дурень!\” – не є аргументом теж. Про те, що у нас і кухарка може управляти державою, ми відаємо ще з 1917-ого. А скільки тих кухарок побачили вже в час незалежності!.. Вирішувати питання пов\”язані з долями майже сорока тисяч населення району – не стажування чи практика для царів-дебютантів. Тож, \”хай попрацює, а там побачимо\” – не проходить. Попрацювати варто хоча б за отриманим дипломом, покерувати бодай ще кимось, крім дружини і кота. До речі, чому не вдарить себе в груди та  організація, кодло, банда, партія, хрякція – ми,мовляв, висунули, ми нестимемо спільну відповідальність? Термін \”майдан\” до уваги не приймається, там у попу ранєтих ніколи не бракувало.

 57. Сергій Харісов

  Червень 4, 2014, 14:26:10

  Для Ляшковець!
      Ніхто з нас і не намагається диктувати громаді Радивилівщини, але кожен житель району має право на відкрите висловлення свої позиції. 
      По даному питанню свою позицію висловили і депутати районної ради, і було проведено \”Віче\”, і направлені листи в.о. президента, прем\’єр-міністру, голові Рівненської ОДА.
      Неодноразово В.М. Кондику, як кандидату на посаду голови Радивилівсьої РДА, пропонували відкрито зустрітись з Радою громадських організацій, в присутності ЗМІ, з обговоренням в ЗМІ, а не проводити таємно, вечорами і ночами, кулуарні домовленості.
      Своєю Заявою, врученою В.М. Кондику в понеділок, 02 червня 2014 року, ми висловили свою позицію з письмовим підтвердженням, ми не ховалися від камер, ми були з відкритими обличчями, без масок, без будь-якої зброї, нормально налаштовані на розмову і ніяким чином не диктували громаді!  
 58. Сергій Харісов

  Червень 4, 2014, 13:36:57

      Для \”Фіфи\”…
      Підрозділ Міжнародної громадської організації \”Козацтво Запорозьке\” Радивилівського полку на території Свято-Успенської Почаївської Лаври забезпечує дотримання громадського порядку на території Лаври; контролює зовнішній вигляд паломників, згідно принципів християнської моралі; присікає спроби крадіжок, шахрайства, жебрацтва, незаконної торгівлі, розповсюдження літератури, фото та відеоматеріалів, проповідництва антихристиянського змісту та іншої єресі… 
 59. Сергій Харісов

  Червень 4, 2014, 13:16:54

     Дуже пасувало би, щоб дописувачі не ховалися за \”гість\”, \”patriot\”, \”kapa\”,…, а відкрито, під своїми іменами і прізвищами висловлювали свої позиції! Напевно тоді було б зрозуміло: хто – патріот, а хто – так…

 60. ляшковець

  Червень 4, 2014, 11:35:09

  Забрідній та інші т.зв. громадські діячі в 90-х рекетом займалися, як в Україні, так і за кордоном. Коли люди відстоювали наші права на майдані, гинули – їх там не було.Тепер вони, бл., громадські дічі, такі добре знають, коли рибка добре ловиться в каламутній водичці. Та права у вас хлопці морального немає, щось диктувати громаді. В першу чергу люстрацію в себе проведіть.

 61. Ara

  Червень 4, 2014, 10:59:33

  Пане Жукевич!!!!Хватить обливати брудом громадські організації  .
  Це тільки те що ви вмієте !!!!!!!!!!!!!!Особисто неодноразово був свідком таких подій які відбувались у вас в афісі. 
 62. Читач

  Червень 4, 2014, 10:30:45

  На відео видно, що протестувати прийшов і колишній офіцер-афганець, учасник бойових дій, прийшов і той хто недавно захищав кордон України, а взагалі кожна людина має право мати думку. А то як штурмовали адміністрації то це було правильно, а як самі засіли в керівне крісло то вже не чіпай і відступися. А хто проти – той по їхніх понятіях –  ГІВНО. Такі нам революціонери Україну і побудують, точніше – постоять, як готові строїти всіх незгодних

 63. Patriot

  Червень 4, 2014, 10:04:26

  Ми,Ми,Ми………!!!!!
  Ви тільки і можете, що наїжати на людей…  Козаки зас..ні!!!!!!!
  Їдьте на схід і там покажіть своє козачиство, а не діти по 18 років мають воювати там за Вас….аж нудить)))))

   90-ті 100%!!!!!!!!!!!!

 64. прохожий

  Червень 4, 2014, 01:25:35

  та дайте Кондику хоч трошки попрацювати! Що-ж ви наканулися одразу на ньго як півні на когута який курки ще не топтав…

 65. кара

  Червень 4, 2014, 00:39:19

  Нехватает буни сича …

 66. Фіфа

  Червень 3, 2014, 23:12:17

  Пацаны решили вспомнить крутые 90…. я смотрю лица теже …разборки тоже теже!!! Теперь на этом маленьком примере понятно какая война в Донецке !!!!!Вы мальчики ХУЙЛО !!!!!Вы тоже кстати для города нечего не зделали !!!!Дом в центре стоит недостроен …лицей помогли закрыть-стоит заростает …Валюту нелегально продаете ..Озерца скупили и там бухаете …из своих шестер казаков сделалии Лавру охраняете …от кого от парафыян …..Порядки они наводят может вам еще и дань снести ……Как когда то…ну 90 ….НЕЛЕЗТЕ К ЧЕЛОВЕКУ !!!ПУСТЬ РАБОТАЕТ !!!!

 67. Депутат

  Червень 3, 2014, 22:59:28

   

  Дивно, що на підтримку пишуть ті, хто, вирісши в нечистотах побутової моралі і винісши із коридорів школи кілька жаргонних слів,
  найцензурнішим з яких є ГІВНО, всіх навколо, не схожих на себе, називають
  ГІВНЮКАМИ. Є над чим подумати. Є підтримуваному з-посеред кого вибирати радників і консультантів, формувати кадровий резерв влади

 68. Гість

  Червень 3, 2014, 21:36:13

  А давайте всі рішення приймати так) щось не подобається всі на мітинг та це ж смішно, далеко так не зайдем. Нехай попрацює з місяць-другий, а тоді і висновки якісь робити (з боку ГО можна наглядову раду створити) буде за що тоді пікетувати і щось вимагати. А те що \”молодий\” це навпаки плюс ще й значний, (був помоему ще й молодший у нас) Так що треба дати шанс….а не з порогу \”в штики\”

 69. Murotvoretc

  Червень 3, 2014, 18:18:47

  не памятаю хто був дописувач, вранці було про деякі громадські організації  та її членів.

 70. Радивилів.нет

  Червень 3, 2014, 17:47:25

  Цитата: Murotvoretc
  чому деякі коментарі видаляються?

  Який саме коментар було видалено ?

 71. Бандерівець

  Червень 3, 2014, 17:32:00

  Немає Сашка Білого на вас! Але пам ятайте: на кожен гвинтик є своя гайка! Не забувайте, що ми живемо в маленькому місті, і тут всі один про одного все знають! Та Кондик проти вас ангел, а ви всі по локоть в г….!
  P.S. Цікаво! А що, для валютчиків, таких як один з \”героїв\” цього відео закон не писаний? Це треба ще сміливість мати так на весь ЮТУБ виступати!
   
 72. Бандерівець

  Червень 3, 2014, 17:26:39

  мда!
   
 73. Murotvoretc

  Червень 3, 2014, 17:03:26

  чому деякі коментарі видаляються?
 74. гість 2

  Червень 3, 2014, 16:52:15

  Так тримати Володимир Миколайович !! Не зважайте на купку цих гавнюків невдах , які так активно відпрацьовують свої кошти !! Працюйте , а результати Вашої праці ми обова\”язково оцінимо пізніше !!! Удачі )))

 75. rosolovsky

  Червень 3, 2014, 15:10:02

  На парламентськи виборах у 2012 році в Радивилівському районі за ВО
  \”Свобода\” як політичну силу проголосувало 14,49% тих хто проголосував.
  За О.Тягнибока як кандидата на пост президента України в 2014 році
  дійсно проголосувало небагато виборців, правда вибори відбувалися за
  незвичних обставин, вибір треба було зробити в один тур, добре що
  сконсолідувалися. Нехай чоловік попрацює, самі ж казали що нічого проти
  не мають. Буде новий президент, будуть нові призначення, можливо
  адміністрації ліквідують. Але ніби уже все нормалізувалося і все
  домовилося, чоловік працює, відбулася традиційна нарада із керівниками
  підприємств, тим більше Грисюк уже напевне не захоче повертатися. У нас
  були різні голови адміністрацій, і достойні і не зовсім, були що й гидко
  дивитися було. То чому б, в такому разі, молодому чоловікові і не
  попрацювати, а не буде справлятися то звільнять, чай не з правлячої
  партії.

 76. Murotvoretc

  Червень 3, 2014, 14:19:49

  Маргарита
  За яким правом?

  керівника району призначили до виборів, можливо новий президент призначить нового очільника району  це його право.

 77. Маргарита

  Червень 3, 2014, 14:08:42

  Щось кожен пише цифри, які кому подобаються. Так, були колись вибори і в районну раду, і в Верховну. Але найновіший розклад настроїв показали вибори Президента. Як видно з офіційного повідомлення (\”Прапор перемоги\”, 30 травня), за О.Тягнибока – голову політичної партії Всеукраїнське об\’єднання «Свобода» в Радивилівському районі проголосував 321 виборець, тоді як, наприклад, за Ю.Тимошенко – в 10 разів більше (3221 голос), за П.Порошенка – 12190 голосів, більше за свободівця Тягнибока набрали підтримки О.Ляшко, А.Грищенко, О.Богомолець. То, скажіть, за яким таким правом керування районом доручають свободівцю, ще й людині без керівного досвіду? За яким правом?

 78. Murotvoretc

  Червень 3, 2014, 13:43:02

  Не
  треба вимазувати лайном членів громадських організацій, там є дуже
  достойні люди з заслугами перед містом і районом.
   
   Членів громадських організацій ніхто не вимазує лайном,  просто цікаво що це прийнято на засіданні Ради Громадських Організацій Радивилівщини але не вказують які організації приймали його. Можливо прийшли два представники та й вирішили давай висловимо недовіру бо він мені неподобається.
 79. Марко

  Червень 3, 2014, 12:59:33

  Не треба вимазувати лайном членів громадських організацій, там є дуже достойні люди з заслугами перед містом і районом. Від того, що їх будете очорняти, ваш ставленик білішим не стає, як і не додасться авторитету його політичній силі

 80. Гість

  Червень 3, 2014, 12:57:15

  28 в списку цікаве об\’єднанняРадивилівський осередок ВО \”За Україну! За Ющенка!”
 81. Гість

  Червень 3, 2014, 12:50:52

  Да, до речі, яка кількість членів громадських організацій Радивилівського району? 70 чоловік? та ще й частина з сумнівною репутацією.

 82. Murotvoretc

  Червень 3, 2014, 12:42:01

  І участь у виборах взяли не 21262 виборець, а лише 18453 не говорітьт те чого не знаєте напевне.

 83. Murotvoretc

  Червень 3, 2014, 12:39:28

  Це при тому, що на останніх парламентських виборах цю політичну силу у
  нашому районі підтримали аж 328 виборців з 21262, які взяли участь у
  голосуванні. Результат виборів свідчить про надзвичайно низький рівень
  довіри жителів району як до політичної сили так і до її представників на
  усіх рівнях.
   
   
  Якщо точніше то проголосували на підтримку ВО Свобода на парламентських виборах 2313 виборців. Так що підтримка є, а яка кількість членів усіх громадських організацій у районі?
   
 84. Антон

  Червень 3, 2014, 11:32:01

  Ну врешті-решт дайте людині хоч квартал попрацювати! А то ще толком не вмостився у крісло голови уже скандують \”геть\”, дороги перекривати… )))
  І до-речі, а які саме громадські організації входять у раду громадських організацій?

 85. Гість

  Червень 3, 2014, 11:04:59

  Рила на голову, кабана заступником…. Ми тут рішили…. ой бля я не можу. Рішателі понадівали форму… ой тримайте 🙂

 86. rosolovsky

  Червень 3, 2014, 10:54:29

  Цифри по голосуванні невірні, це брехня. За ВО \”Свобода\” в районі
  проголосувало 14,49% виборців при явці 62,3% що становить близько 1920 осіб. Для чого перекручувати цифри? Хто цю херню запостив?Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *