Pages

Categories

Search


Валентин Королюк відмовився від проведення акції «Козацький куліш» на Берестечку

by
Червень 20, 2014
ВЛАДА
No Comment

    Зекономлені кошти віддав рівненським силовикам, які їдуть в зону АТО
    На своїй сторінці у Фейсбуці народний депутат Валентин Королюк повідомив, що цьогоріч відмовляється від проведення акції «Козацький куліш» на Берестечку.
    «Як ви знаєте, останніми роками на Берестечку я організовував акцію «Козацький куліш», –написав народний депутат. – Але цього року – не час для подібних акцій. У країні йде відверта війна з терористами та російськими інтервентами. Тому, на мою думку, частувати кулешем гостей Берестечка у той час, коли солдати на сході перебиваються консервами, не зовсім доречно»…Зекономлені кошти віддав рівненським силовикам, які їдуть в зону АТО

    На своїй сторінці у Фейсбуці народний депутат Валентин Королюк повідомив, що цьогоріч відмовляється від проведення акції «Козацький куліш» на Берестечку.

    «Як ви знаєте, останніми роками на Берестечку я організовував акцію «Козацький куліш», –написав народний депутат. – Але цього року – не час для подібних акцій. У країні йде відверта війна з терористами та російськими інтервентами. Тому, на мою думку, частувати кулешем гостей Берестечка у той час, коли солдати на сході перебиваються консервами, не зовсім доречно».

    «Гроші, які планував використати на організацію акції, віддам рівненським силовикам, які відправляються на Донбас. Їм вони зараз потрібніші», – зазначив Валентин Королюк.

    Нагадаємо, що акція «Козацький куліш від Валентина Королюка» проводилася останніми роками в рамках вшанування героїв Берестецької битви. Минулого року кулешу змогло скуштувати майже тисяча гостей заходів у Пляшевій.

Прес-служба народного депутата Валентина КоролюкаЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *