Pages

Categories

Search


В рамках виїзного дня голови адміністрації

by
Листопад 27, 2014
ВЛАДА
No Comment

\"\"    Голова Радивилівської адміністрації Володимир Кондик разом із першим
заступником Іваном Школярем провели виїзний день на території
Крупецької, Хотинської та Теслугівської сільських рад. В рамках виїзного
дня керівники району ознайомилися із роботою закладів бюджетної сфери
відповідних сільвиконкомів: фельдшерсько-акушерськими пунктами та
сільськими лікарськими амбулаторіями сіл Срібне, Гоноратка, Хотин та
Теслугів, а також Теслугівською загальноосвітньою школою І-ІІІ ст. та
Гоноратським дошкільним навчальним закладом «Світлячок».

    Голова Радивилівської адміністрації Володимир Кондик разом із першим заступником Іваном Школярем провели виїзний день на території Крупецької, Хотинської та Теслугівської сільських рад. В рамках виїзного дня керівники району ознайомилися із роботою закладів бюджетної сфери відповідних сільвиконкомів: фельдшерсько-акушерськими пунктами та сільськими лікарськими амбулаторіями сіл Срібне, Гоноратка, Хотин та Теслугів, а також Теслугівською загальноосвітньою школою І-ІІІ ст. та Гоноратським дошкільним навчальним закладом «Світлячок».
    Зокрема, у с.Гоноратка в місцевих дитсадку та ФАПі цьогоріч під час підготовки до опалювального сезону за активної співпраці Боратинського сільвиконкому із райдержадміністрацією було проведено повну заміну вікон та дверей на нові металопластикові. У реорганізованому зі школи у дитсадок Гоноратському навчальному закладі сьогодні виховуються 34 дитини із сіл Гоноратка та Хотин. Малечу доглядають у окремій від старших діток групі з метою посиленої підготовки останніх до першого класу. У найближчих планах цей заклад обслуговуватиме і дошкільнят із с.Боратин. Для цього на баланс дитсадку відділом освіти адміністрації уже передано шкільний автобус, а при закладі створено вакансію водія. Крім того, цього року в закладі облаштовано внутрішній туалет та закуплено додаткових 20 ліжечок із постільними наборами. Як зазначила завідувач дитсадку Марія Петруля, проведеною реорганізацією навчального закладу залишилися задоволеними як персонал закладу, так і місцеві жителі, хоча у останніх з цього приводу спочатку були певні побоювання.
    Після цього керівники району ознайомилися із роботою Теслугівської сільської лікарської амбулаторії, а також Теслугівської загальноосвітньої школи, де заплановано проведення ремонтних робіт по заміні даху. У с.Хотин голова адміністрації відвідав місцеву амбулаторію та перевірив стан підготовки алеї Ігоря Свєшнікова, визначного краєзнавця та історика, з нагоди відзначення 100-річчя з дня народження якого у 2015 році заплановано ряд заходів. Так, за сприяння жителів Хотинської територіальної громади та директора Радивилівського райавтодору Ярослава Літовінського на місці, де колись були суцільні зарослі чагарників постала розчищена, обгороджена та вирівняна земельна ділянка з висадженими зеленими насадженнями; на черзі – встановлення пам’ятного знаку та облаштування доріжки до нього. З метою врахування думки громадськості, проект пам’ятника буде обговорено з діячами освіти та культури району на засіданні відповідного оргкомітету.
 
РРДАЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *