Pages

Categories

Search


У РРДА відбулася апаратна нарада

by
Грудень 16, 2014
ВЛАДА
No Comment

\"\"    Володимир Кондик звернув увагу керівників структурних
підрозділів на посилення контролю за дотриманням режиму роботи
працівників адміністрації та виконавською дисципліною.    Під керівництвом голови районної державної адміністрації Володимира Кондика відбулася апаратна нарада за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших органів центральної виконавчої влади.

    Під час наради було заслухано звіти керівників структурних підрозділів за звітний період.
    Начальник фінансового управління Оксана Мартинюк зазначила, що у зв’язку із закінченням року потрібно завершити використання коштів по захищених видатках в повному обсязі, а також не допустити заборгованості по заробітній платі та енергоносіях.
    За інформацією заступника начальника пенсійного фонду в Радивилівському районі Валентини Довгалюк, станом на 15 грудня надходження планових показників на грудень 2014 року виконано на 90,3 %. Зменшилася заборгованість по страхових внесках. Пенсію профінансовано по банківських установах станом на 16 грудня, по поштових відділеннях – станом на 17 грудня. Зросла кількість бажаючих, особливо жінок віком 55 років,  вийти на пенсію.
    Начальник відділу освіти Ірина Ковалевська повідомила, що в районі продовжується ІІ етап Всеукраїнських олімпіад із навчальних дисциплін. Шість призових місць отримали учнів загальноосвітніх навчальних закладів у обласному мовно-літературному конкурсі знавців української мови ім. Т.Г.Шевченка.
    Зі слів начальника управління агропромислового розвитку РДА Любові Черевко обсяг врожаю зернових та зернобобових культур від загальної посіяної площі 17,1 тис. га становить близько 108 тис. тонн.  Цей показник перевищує на 28,4 тис. тонн досягнення попереднього року. Станом на 1 грудня  поточного року управлінням укладено 13720 договорів оренди на суму 29.5 млн. грн., що більше минулорічного показника. Розмір орендної плати в процентах по району становить 2,7. %. Виплачено орендної плати за земельні паї 26,5 млн. грн. що становить 90 % до нарахованої суми.
    Голова адміністрації звернув увагу керівників структурних підрозділів на посилення контролю за дотриманням режиму роботи працівників адміністрації та виконавською дисципліною.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *