Pages

Categories

Search


Указом президента з посади голови РДА звільнено Володимира Кондика

by
Грудень 24, 2014
ВЛАДА
No Comment
\"\"    Президент України Петро Порошенко вчора підписав розпорядження про звільнення голови Радивилівської РДА Володимира Кондика.
    Для radyvyliv.net, Володимир Миколайович дав такий коментар
\"\"    Президент України Петро Порошенко вчора підписав розпорядження про звільнення голови Радивилівської РДА Володимира Кондика.

    Для radyvyliv.net, Володимир Миколайович дав такий коментар:
– підписавши розпорядження про моє звільнення, президент задовольнив написану мною напередодні заяву про відставку, про що повідомляли у ЗМІ

    Також Влодимир Кондик розповів чим буде займатися далі:
    – Наразі відпочину, побуду з родиною. А потім буду розглядати пропозиції, які вже давно надходять. Вже пропонують цікаві проекти зі сфери бізнесу, громадських ініціатив та ін.
    Водночас, залишаюся депутатом Радивилівської районної ради. а отже завжди відвідуватиму сесії та пропонувати шляхи вирішення проблем, активно працюватиму у комісії з правових питань, депутатської етики та місцевого самоврядування.
    Політичні погляди не змінились і не зміняться ніколи. Чи буду брати участь у наступних місцевих виборах? Напевне буду.
    Розповів Вододимир Кондик.

   Окрім голови Радивилівської РДА, указом Президента було звільнено ще голів Володимирецької, Гощанської, Здолбунівської, Костопільської, Острозької і Рівненської районних адміністрацій.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *