Pages

Categories

Search


До уваги виборців Радивилівського району!

До уваги виборців Радивилівського району!

by
Вересень 9, 2015
ВЛАДА, ІНФОРМАЦІЯ
No Comment

На 25 жовтня 2015 року Верховною Радою України призначено чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів. З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців просимо Вас уточнити свої персональні дані, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Радивилівської районної державної адміністрації.

Особливо це стосується виборців:
-які досягли 18-річчя проте були відсутні в списках;
-колишніх військовослужбовців строкової служби;
-громадян, які прибули із закордону і знялись з обліку в МЗС;
-які під час останніх виборів, не отримували запрошення на вибори;
-які у списках виборців виявили неточності в своїх персональних даних, або взагалі були відсутні в них та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто.

Для зручності виборців службою розпорядника Реєстру виборців розроблено програмний ресурс «Особистий кабінет виборця». Для того щоб перевірити свої персональні дані необхідно зайти на офіційний сайт за посиланням www.drv.gov.ua, зайти на вкладку «Особистий кабінет виборця», зареєструватись, внести свої персональні дані і відправити запит, через певний час ви отримаєте інформацію про своє включення до Державного реєстру виборців.

Уточнити та внести зміни до своїх персональних даних виборці Корецького району можуть за адресою: Корецька районна державна адміністрація, площа Київська 5, кабінет 49 (4 поверх).

При собі необхідно обов’язково мати паспорт громадянина України, а у разі зміни прізвища – ще й документ, що підтверджує ці зміни.

Телефон відділу 4-37-99.

Начальник ВВ ДРВ апаратуРадивилівської РДА Зоряна ІсаковаЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *