Pages

Categories

Search


Володимир Кондик: «Маємо об’єднати зусилля для захисту інтересів Радивилівської громади»

Володимир Кондик: «Маємо об’єднати зусилля для захисту інтересів Радивилівської громади»

by
Жовтень 13, 2015
ВЛАДА, МІСТО
No Comment

Свобода Радивилівщина публікує інтерв’ю з лідером радивилівських свободівців Володимиром Кондиком.

Володимере Миколайовичу, ви знову йдете на вибори, чого очікуєте від цих виборчих перегонів, які ставите завдання для своєї організації?

Свобода завжди брала та братиме участь у виборах. Це одна із засадничих речей, адже партія, яка не бере участі у виборах заперечує саму свою суть. Оскільки ми спираємося на міцну ідеологічну національну платформу, то змушені брати участь у виборах для того, щоб змінити нашу країну. Лідер «Свободи» оголосив, що основне наше завдання не допустити реваншу олігархічної диктатури і участь в роботі місцевих рад один із чинників, який не дозволить колишнім представникам партії регіонів знову зайняти насиджені позиції. Якщо проаналізувати списки кандидатів наших опонентів, то там таких людей досить багато. Наше основне завдання зробити так, щоб Радивилівській громаді жилося комфортно, ми готові відстоювати інтереси простих людей, кожного представника громади. Свобода йде на вибори не для того, аби зайняти крісла, не за керівними посадами, ми ніколи не чіплялись за них і ніколи не уникали відповідальності. Більше того, коли в країні був надскладний час після втечі Януковича, коли все було паралізовано і не йшов ні один платіж ми впряглися в роботу і втримали ситуацію в Рівненські області, навіть домоглися зростання економічних показників. Але коли програли вибори до Верховної Ради і партія прийняла рішення про вихід своїх представників із виконавчої влади, ніхто не тупав ногами і не пручався всі дружно написали заяви та пішли. Тобто ми не за кріслами йдемо, а реально допомагати людям.

Як ви оцінюєте якість кандидатів, які пропонує Свобода до Обласної та районної рад?

В наших списках немає випадкових людей. Ви не знайдете там ні колишніх регіоналів, ні багаторічних чиновників, які змінюють партії для того, аби в черговий раз потрапити до місцевої ради та залишитись директором комунального підприємства чи установи, аби продовжувати дурити людей та наживати статки. Ми ведемо до місцевих рад абсолютно чистих та достойних людей. У нас багато молодих кандидатів, які мислять сучасно, для них не існує забюрократизованих систем, вони здатні ефективно змінювати саму систему управління. Кожен відповідає за свій певний напрямок, серед нас є підприємці, вчителі, представники медицини, культури, сільського господарства.

Ви особисто балотуєтесь і до Рівненської обласної ради і на посаду міського голови Радивилова, що вам ближче і чому одразу на два фронти?

У Свободи багато керівників балотується в ради різного рівня та на міських чи сільських голів. Закон це не забороняє. Але у нас є програмова засада, що керівники місцевих, районних організації повинні очолювати списки до місцевих рад. Це тому, що Свобода чітко структурована організація. Якщо члени партії вважають, що керівник не достойний очолювати якийсь список, то вони просто його змінять на іншого. Саме тому я балотуюсь до обласної ради. Крім того звичайно мені, як мешканцеві Радивилівщини цікаво, аби наш район був якнайповніше представлений в обласній раді. Зважаючи на ініціативи теперішньої влади з адміністративного реформування вже незабаром такої адміністративної одиниці як Радивилівський район взагалі може не бути. Тому ми сьогодні повинні насамперед думати про те, щоб відстояти інтереси нашої громади на обласному рівні. І дієві депутати тут не аби як потрібні. Не ті, хто прогулює засідання чи тримає депутатський мандат для краси та гонору, а хто реально використовує свої повноваження для захисту інтересів громади.
Що стосується виборів Радивилівського міського голови, то в мене є цілий ряд ініціатив, які були б корисні для нашого міста. Я тут народився та виріс, це моє місто і я готовий його вдосконалювати. Міське господарство потрібно осучаснювати, потрібно робити його прозорим, потрібно зробити так, щоб кожен житель Радивилова міг за 15 хвилин взнати на що саме пішли ті податки, які він заплатив та чому він платить за комунальні послуги саме таку суму. Тобто міська влада повинна бути відкритою. Що стосується комунальних служб, то тут просто безмежне поле для вдосконалення. Це стосується і водопостачання та водовідведення, збору сміття, реставрації очисних споруд. Серед провідних економічних питань проблеми з організацією торгівлі. Ми ще на початку скликання подавали запити про організацію торгівлі залишками сільськогосподарської продукції для жителів району. Ця проблема і досі не вирішена, особисто я вбачаю її вирішення у створенні комунального ринку. Набирає обертів і проблема організації дорожнього руху та місць для паркування. Ми все ще потребуємо розширення кількості місць в дитячих садочках. Але немає проблем, які не можливо вирішити була б підтримка громади. Спільними зусиллями ми здатні все зробити.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *