Pages

Categories

Search


Два роки після Революції Гідності. Ми пам’ятаємо всіх тих, хто загинув за нас на майдані і всіх тих, хто воював за нас на сході України. Вшануємо Героїв!

Два роки після Революції Гідності. Ми пам’ятаємо всіх тих, хто загинув за нас на майдані і всіх тих, хто воював за нас на сході України. Вшануємо Героїв!

by
Листопад 24, 2015
ВЛАДА
5 Comments

 

 

Низька явка на виборах, ознак недовіри громадян до кандидатів і влади!

           Явка виборців на місцевих виборах була дуже низькою. В Україні станом на 20:00 25 жовтня явка на місцевих виборах склала 46,62%Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на дані, оприлюднені на сайті Центральної виборчої комісії України. Найвища явка зафіксована у Тернопільській області (56,5%), Львівській (56,31%), Волинській (55,29%), Івано-Франківській (52,85%) та Рівненській (50,83%).Найнижча явка – в Донецькій області (31,65%), Луганській (35,27%) та Херсонській (37,41%).У Києві явка склала 41,87% виборців. І це пряма ознака того, що кількість людей, які розчарувались у владі зросла до дуже критичного рівня. Люди вже не готові терпіти і чекати, вони не бачать реальних дій і змін. Вони готові ставити політиків на своє місце, бо терпіти їм надоїло. І ця свобода далася нам дуже дорогою ціною.

Два роки після Революції Гідності. Ми пам’ятаємо всіх тих, хто загинув за нас на майдані і всіх тих, хто воював за нас на сході України. Вшануємо Героїв!

Скоро пройде два роки, після кривавої сторінки сучасної історії –  Революції Гідності  або Євромайдану.  Волію називати її Революцією гідності, бо саме за свою гідність, за ідею кращого життя і зміни системи боролись українці. І показали, що наша хата не скраю і нам не все одно, ми можемо все змінити. І нагадати владі, що вона має працювати на народ, а не народ на неї.  Нам хочуть нав’язати думку, що це Євромайдан, але насправді основною метою людей, був не вступ в ЄС, а саме зміни і покращення життя українців. Чому кривавої? Бо саме ця революції за роки незалежності, стала червоною, облитою кров’ю, стражданнями, болем і втратами. Але саме в цей момент ми зуміли позиціонувати, як народ, що не здатний більше терпіти свавілля політиків, а готовий боротись і не на життя, а на смерть. До кінця. Ми всі шануємо і пам’ятаємо, яку ціну заплатили українці і справжні герої, котрі не з нами. Ми також з болем шануємо, пам’ятаємо і сумуємо за всіма тими героями, які воювали на війні з Росією на Донбасі. Низько вклоняємось всім тим, хто воював, воює і буде воювати. В такі моменти хотілося б продивитись в пам’яті рік, що минув і згадати як все було, скільки болі і материнських сліз пролито, скільки юних синів України і справжніх героїв-патріотів лежить в землі.  Але найбільше, хочеться мені і думаю всім тих хто бився за свою Батьківщину, подивитись чи все заради чого люди гинули стало реальністю? З сумом визнаємо, що не все( Герої на небесах дивляться на нас і плачуть, бо те, за що вони боролись не стало реальністю. Тому перед нами всіма лежить велика відповідальність зробити це все реальністю і тим самим віддати шану, тим хто життя віддав за нас.  Неодноразово чути, що майдан стояв за Євросоюз. Так він був за Євроінтеграцію нашої країни,  але не потрібно забуватись, що основна мета була зміна системи і життя українців. Вони хотіли, щоб ми стали по – іншому жити, без корупції, кумівства, хабарів, депутатів-олігархів, яким все можна і збіднілого народу. Вони всі боролись за свободу і за зміни в нашому суспільстві. Щоб ми змогли жити не гірше європейців, а не йшли до радянської Росії.  Але потрібно визнати, що наша влада себе дискредитувала і знову обманула і розчарувала людей. Бо на зміну одних бізнес кланам, прийшли інші. Але суть залишилась та сама, ніхто як не робив нічого для народу так і не робить, корупція залишилась, люди стали ще бідніше жити, а депутати, як козирно жили так і живуть!  Тому нас чекають не легкі часи і всім тим хто при владі так і не навчився робити, щось для людей прийдеться відповідати! Це діло часу.

Проблема нашої влади, вони не готові вмирати за свою країну і за свій народ(

Якщо ти закликаєш людей до війни, до протесту, змін і боротьби, революції. Будь готовий взяти в руки зброю і пліч-о-пліч разом з ними іти та битися в перших рядах. втрачати кров, але не втрачати сили. падати, але підніматись. І знати, що ти б’єшся за них, а вони за тебе і ніхто з вас не має жалю і втоми. Ви б’єтесь до останнього подиху, до ПЕРЕМОГИ. Ось чого бракує сучасним українцям, а найголовніше їхнім лідерам. Бо закликати до боротьби з високої сцени, а коли починається битва ховатись, як щурі в броньовані машини. Залишаючи тих кого самі спонукали до цієї битви на смерть…. І їхні слова нічого не варті, бо з елітних готелів і дорогих машин не видно справжнього життя простих людей. Вони не знають, що таке смерть за Україну близької людини чи сина, бо їхні діти відпочиваю в дорогих нічних клубах і їм все одно. Напиваються збивають невинних людей на смерть, на своїх машинах і залишаються непокарані. Бо їхні батьки мають гроші, владу і їм все можна…

Іван Долюк


5 Responses

 1. Володимир Мартинюк

  Листопад 26, 2015, 18:12:11

  Хіба я не маю права висловити думку про революцію, котру називають “…гідності”?
  Для мне вона – бідності, бо це – прямий і найбільш очевидний результат. А анекдот лише підкріплює цю тезу.
  А писати про якийсь “твій рівень” – “ЕТО ВООПШЕ”. Наскільки вище від плінтуса?

 2. rosolovsky

  Листопад 26, 2015, 14:53:24

  Як як один з адмінів сайту коментарів не вилучаю. Хіба що в коментарях є нецензурні висловлювання тоді так, вилучаю. Є ще один адмін, є дописувач. Наприклад до цієї статті коментарі вилучив її автор.

 3. Володимир Мартинюк

  Листопад 26, 2015, 14:02:07

  Сисадмін, це не є файно,всі коменти згрібати. А якщо я їх знову у друкованому вигляді оприлюдню?

  1. Іван Долюк

   Листопад 26, 2015, 14:59:07

   Так я видалив коментар ВМ, бо вважаю я як автор маю на це право. Бо критика ВМ не раціональна, а якась власна не приязність ВМ до мене це його справа і не потрібно це викидати на загал.

  2. Іван Долюк

   Листопад 26, 2015, 15:01:28

   Критика – то ужасна штука. Критику можна слухати лише від тих людей, що досягли вищого рівня,аніж ти. Люди, які не досяли навіть твого рівня – вони тобі заздрять, а не критикують. То є нормальна природна реакція людини.

   Кузьма Скрябін
   А ВМ для мене 100% не авторитет скоріше навпаки)Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *