Pages

Categories

Search


Як змусити владу дотримуватися конституції?

Як змусити владу дотримуватися конституції?

by
Лютий 23, 2016
БЛОГИ, ВЛАДА
No Comment

Якщо хтось думає, що проблема Української Конституції у самому законодавстві, то він помиляється, адже ще Пилип Орлик зі своєю конституцією заклав фундамент для демократичної України. Ще тоді було визначено виборним посада гетьмана. Проблема не в самих законах, а в тому, що влада не дотримується Конституції, а тільки народ. І от в цьому виникає бар’єр і протистояння між народом і владою. Простими словами сказати Конституція – це книга прав та розподіл обов’язків громадян і влади та визначення покарання та відповідальності за порушення законів.

Тож якщо ти багатий, твої батьки мають впливові зв’язки то можеш робити все що забажаєш. Адже для багатих і впливових закони не писані. Це справжня реальність нашого суспільства. Тому й відбуваються революції у нашій країні. Пік невдоволення громадян на безчинство і вседозволеність влади давно перейшли межу. І народові надоїло жити за законами корупційної системи, де потрібно за все платити хабарі і при цьому нічого не мати. А мають з цього зиск тільки депутати і владні органи. Я сумніваюсь, що так просто вдасться зломити хребет системі, корупції, кумівству і всьому цьому без радикальних дій проти олігархів корупціонерів і чиновників, котрі далі бездіяльні і крадуть мільярдами гроші з б’юджету. Це система працює ще з радянського союзу. І ті що в ці системі не будуть робити нічого проти тих хто й далі займається корупцією, бо вони такі ж самі. Вони пов’язані єдиним ланцюгом і з верху до низу йде данина до Києва і там все осідає. Якщо хтось думає, що олігархи депутати у яких статки і будинки не дешевші ніж у Януковича стануть, щось робити для народу, то сильно помиляється.
Для прикладу будь-який депутат Верховної ради, який має бізнес та прибутки в місяць 1000000 гривень. Він ніколи не платив податку і тут йому кажуть заплати 250 000 гривень податку в місяць. Ви думаєте він погодиться на це? Навряд. Він скоріше по старій добре відпрацьованій системі заплатить хабарів на суму 50 тисяч гривень, але він не буде платити таких податків за законом. Або найкраще так як діє і діяла система. Всі хто при владі взагалі ніяких податків не платять, хай платять бідні громадяни!

Для того, щоб не сталось нової революції у нашій країні і змусити владу дотримуватись Конституції України – потрібно, щоб закон був один для всіх, щоб був порядок і кожна людина несла персональну відповідальність за свої вчинки. Депутатам потрібно пам’ятати, що народ є носієм влади, а вони представники цього народу, яких обрали працювати для громадян і країни. А не народ має працювати на чиїсь олігархічні клани, сім’ї і на самих депутатів!

Але проблема лежить набагато глибше, адже коли хтось проти мене порушує мої законі права. Я їх мав би відстоювати за допомогою конституції України у суді. Але суді самі частина корупційної сім’ї і приймають рішення не за законом, конституцією. А хто більше дасть їм грошей на лапу. Тому доки не будуть знята недоторканість судів не почнеться перезавантаження нової влади, судів, міліції і всіх систем. Також коли обидві гілки влади пройдуть повну люстрацію, оновлення від старих корупціонерів тоді будуть зміни.

Народ має змусити владу працювати на нього, якщо ні тоді влада або має йти у відставку і бути покар енна згідно чинного законодавства. Якщо через декілька місяців народ і далі не буде бачити реальних і суттєвих змін і відчутних результатів по боротьбі з корупцією. Та покращення життєвої ситуації, то я більше як впевнений, що громадяни України більше не будуть терпіти знущання над ними цієї сраної влади. А просто відправлять всіх депутатів і президента на передову на схід. Бо всі ці реформи, які нібито роблять наші депутати. Ніяк інакше, як блеф не назвеш. Нас дурять ми не бачимо ні одного результату реформ і ні однієї зміни щодо корупції. Навпаки рівень життя народу нажаль знизився і я особисто на собі відчув це і також відчув, що корупційна система стала ще більш наглої та зажерливою, ніж була. Тоді з сумом виникає питання за що ж боролись люди на майдані і борються досі на сході України? Обіцянки президента і всієї Верховної Ради так і залишились пустими обіцянками. Народ розчарований і бездіяльності влади і відсутності змін.

На мою думку не потрібно змінювати країну, а просто змінити ставлення її жителів до неї. Для того, щоб пишатися своєю країною потрібно щось для неї зробити.

Одна із основних причин такої низької самооцінки себе і держави, через те, що багато хто говорить, а не робить справу. Якби кожен, щось зробив для країни, то вона б стала набагато кращою. Як казав Т.Шевченко: – Чужого научайтесь, але свого не цурайтесь. Всі кажуть закордоном добре жити, але ніхто не говорить, що легко там жити. А в нас всі хочуть, щоб все хтось поробив і стало добре жити, але такого не буває!

Головна причина того, чого погано жити очевидна: – просто в нас всі люди дбають лише про себе і кожен думає тільки про себе і свою сім’ю, а там на першому місці держава, бо якщо в державі буде все добре, той жити буде добре й легше її мешканцям. У нас не має громадської чи соціальної відповідальності. У нас залишилась комуністичне уявлення про оплату праці. Для прикладу в Польщі тобі платять тільки за те, що ти зробив і заробив. А у нас досі є велика кількість непотрібних служб, посад і працівників, котрі просто на просто відсиджують години та протирають штани. Ось це марнотратство і так звана відбувайлівка є також значною проблемою.

Закон один для всіх

Наше життя – це гра в якій народ постійно програє, бо з ним постійно грають не чесно проти правил!
Постійно чути крики про зміни, але як завжди це тільки крики. Люди постійно покладають великі надії на депутатів, бо перед виборами вони дуже багато чого обіцяють. Але ще швидше після їхнього обрання ті надії розвіються, як попіл. Появляючись при владі їхні обіцянки та програми стають ніщо більше, як пусті слова. Це карта, яку постійно розігрують перед виборами.

В принципі міняються тільки назви, а люди які були при владі залишаються ті самі. Тільки міняються між собою. Проблема в тому, що багатий не може зрозуміти бідного, якщо сам не був колись бідним. Тож наші політики не можуть зрозуміти проблем простих людей, бо в них їх не має.
А насправді для того, щоб в нашій країні почали відбуватись зміни на краще потрібно найголовніше « Щоб закон був один для всіх» От тільки тоді почнуться справжні зміни і боротьба з системою. Це як гра в які народ постійно програє, бо з ним постійно грають не чесно проти правил, обманюють. Якщо вони наділі не хочуть грати за правилами, то правила потрібно змінити і грати без них чи змусити їх виконувати. Бо саме народ є носієм влади і він має її контролювати. Якщо цього не буде, тоді й надалі ми всі залишатимуся в дурнях!
Тож для того, щоб змусити владу дотримуватися конституції потрібно перезапустити державні органи та гілки влади. Змінити всіх колишніх керманичів при цьому підготувати нових. І щоб закон був один для всіх!

Якщо цей демократичний план не подіє потрібно народові згадати коліївщину і фізична розправа над владою, суддями і всіма корупціонерами неминуча. Хоч і ми демократи, але не думаю що мільярдери, олігархи та депутати в один момент стануть грати за правилами і почнуть ділитися зі своїми прибутками добровільно з народом? Навряд чи

 

Іван ДолюкЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *