Pages

Categories

Search


Привітання із святом весни від голови РРДА Олега Ващука

Привітання із святом весни від голови РРДА Олега Ващука

by
Березень 4, 2016
ВЛАДА, КУЛЬТУРА
One Comment

Шановні жінки Радивилівського району!
Ніжні матері, турботливі бабусі, любі сестри, кохані дружини, милі дочки й онучки! Наші віддані і надійні друзі, близькі та рідні люди!

Щиросердечно вітаю вас із найпрекраснішим святом весни – Міжнародним жіночим днем 8 березня! Глибоко символічно, що цей день відзначається саме березневої пори, коли оживає природа, тягнуться до сонця перші квіти – провісники весни. У ці дні наші серця, наші помисли сповнені особливою любов’ю і щирістю до вас, дорогі наші матері, сестри, дружини, доньки і бабусі. Добрі і ласкаві, мужні і ранимі, такі хоробрі і такі тендітні, ви – найдорожче, що є в житті чоловіків. Охоронниці домашнього вогнища, берегині роду людського, ви народжуєте і виховуєте дітей, передаючи з покоління в покоління традиції високої духовності, культури, працьовитості. Щедрість ваших душ зігріває, сила духу – захоплює, а краса – вселяє віру в те, що світ буде врятований. На ваші жіночі плечі в різні часи випало чимало випробувань. І нині вам нелегко в здобутті освіти, пошуку роботи, захисті своїх прав на гідне життя. І все ж ви знаходите сили і терпіння, щоб долати труднощі.

Отож, від усієї душі бажаю вам величезного жіночого щастя, любові і добра! Нехай поруч з вами завжди будуть лише гідні люди, а серед них – чоловік, з яким будуть нестрашні будь–які негоди! Бажаю, щоб кожен прийдешній день ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю і щиросердечним спокоєм!

Голова районної державної адміністрації Олег Ващук


one Responses

  1. МАРІЧКА

    Березень 5, 2016, 17:39:11

    ДУЖЕ ЦІКАВО ЧОМУ БЕЗ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ?Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *