Pages

Categories

Search


Тиждень на наради багатий

by
Жовтень 28, 2010
ВЛАДА
No Comment

    20 жовтня  у кабінеті голови райдержадміністрації  Віталія Станкевича відбулася нарада з перевізниками пасажирів на автобусних маршрутах району. Ініціатори та організатори проведення – відділ розвитку інфраструктури РДА. Мета проведення – аналіз роботи автобусної мережі району, дотримання перевізниками графіків руху, правил дорожнього руху, аналіз технічного стану автопарку, пожежної безпеки на транспортних засобах.

    20 жовтня у кабінеті голови райдержадміністрації  Віталія Станкевича відбулася нарада з перевізниками пасажирів на автобусних маршрутах району. Ініціатори та організатори проведення – відділ розвитку інфраструктури РДА. Мета проведення – аналіз роботи автобусної мережі району, дотримання перевізниками графіків руху, правил дорожнього руху, аналіз технічного стану автопарку, пожежної безпеки на транспортних засобах.

    До участі у нараді запрошені 13 перевізників представники ДАІ, пожежної охорони. Захід відбувся під головуванням та з участю  голови райдержадміністрації Віталія Станкевича, кореспондентів районної газети „Прапор перемоги”, районного радіомовлення.  На нараді перевізниками підтримано звернення голови райдержадміністрації щодо включення до пільгових категорій населення працівників сільських фельдшерсько-акушерських пунктів та сільських лікарських амбулаторій.


    20 жовтня у районному будинку культури відбулася нарада працівників культури району. Ініціатори та організатори проведення – відділ культури та туризму РДА(начальник Сузанна Клюй). Мета проведення – аналіз ходу виконання планових завдань по наданню населенню платних послуг за 9 місяців 2010 року.

   Захід відбувся під головуванням та з участю  зступника голови райдержадміністрації Івана Кота, кореспондентів районної газети „Прапор перемоги”, районного радіомовлення.  Після завершення наради відбувся семінар клубних працівників «Актуальні питання культурно-просвітницької роботи».


    22 жовтня в кабінеті голови райдержадміністрації під головуванням Віталія Станкевича відбулася позапланова нарада з головами сільвиконкомів, на якій було розглянуто наступні питання: Про заготівлю сільгосппродукції виконкомами сільських рад від населення для потреб районної лікарні; Про стан підготовки до відзначення в районі 66-ої річниці визволення    України від німецько-фашистських загарбників; Про діяльність культурно-дозвіллеєвих комплексів в районі; Питання та звернення сільських голів.


    26 жовтня  у залі засідань районної ради відбулася 38-а сесія районної ради п’ятого скликання з такими основними питаннями порядку денного:

Депутатські запити. Інформація про виконання депутатських запитів.

  1. Звіт про виконання Програми економічного і соціального розвитку району за 9 місяців 2010 року.
  2. Про внесення змін до районного бюджету на 2010 рік.
  3. Про районні комплексні програми на період до 2015 року, зміни, доповнення до програм.
  4. Звіт керівника комунального підприємств «Аптека».
  5. Про Статут КП «Аптека» в новій редакції.

    З більшості розглянутих на сесії питань було прийнято позитивні рішення. Ініціатори та організатори проведення – президія районної ради, голова райдержадміністрації Віталій Станкевич.

    Сесія відбулася за участю заступників голови адміністрації, начальників управлінь та відділів адміністрації, голів міськсільвиконкомів, керівників районних партійних та громадських організацій, кореспондентів районної газети „Прапор перемоги”, районного радіомовлення.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *