Pages

Categories

Search


Зняли незаконно кандидата

by
Жовтень 28, 2010
ВЛАДА
No Comment

Радивилівська районна виборча комісія зняла з реєстрації кандидата у депутати до районої ради по 16 виборчому округу від партії «Батьківщина» Василя Войцовича. Таке рішення комісії голова обласної ТВК Іван Долганський вважає незаконним, адже підстав для зняття кандидата з реєстрації не було.

— Підставою для зняття кандидата стало те, що він не вказав у своїй декларації про частину отриманих прибутків, — розповідає пан Долганський. — Згідно законодавства невірні відомості у декларації не є підставою для зняття кандидата з реєстрації. Однак, комісія з 13 членів проголосувала. З них семеро проголосували за виключення, шестеро — проти.

Зі слів Івана Долганського, після того, як до обласної ТВК надійшла скарга від кандидата, члени комісії розглянули це питання і звернулися до голови районної ТВК з вимогою терміново надати копію постанови про зняття з реєстрації Василя Войцовича. Однак, голова комісії, посилаючись на те, що у них немає програміста, який би зміг набрати текст, напротязі 13 годин не надав обласній ТВК — копії постанови.

— Завтра це питання буде розглядатися на засіданні обласної виборчої комісії, — каже Іван Долганський. — Оскільке рішення Радивилівської ВК є незаконим ми його скасуємо.

На думку голови обласної ТВК, незаконне рішення по кандидату Войцовичу є наслідком некваліфікованості членів Радивилівської виборчої комісії.

Про це повідомив координатор кампанії громадського спостереження в Рівненській області Андрій Токарський.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *