Pages

Categories

Search


З нагоди Дня Соборності та Свободи України

by
Січень 23, 2012
ВЛАДА
No Comment

\"\"    22 січня вся Україна відзначала велике національне свято, до якого віками йшли покоління українців – День Соборності та Свободи України. У Радивилівському районі з цієї нагоди напередодні свята було проведено круглий стіл за участю голови Радивилівської райдержадміністрації Олега Бернацького, в.о. голови райради Петра Ковальчука, керівників місцевих осередків політичних партій та громадських організацій району, ЗМІ, під час якого було обговорено ряд актуальних питань загальнодержавного та місцевого розвитку.

\"\"    22 січня вся Україна відзначала велике національне свято, до якого віками йшли покоління українців – День Соборності та Свободи України. У Радивилівському районі з цієї нагоди напередодні свята було проведено круглий стіл за участю голови Радивилівської райдержадміністрації Олега Бернацького, в.о. голови райради Петра Ковальчука, керівників місцевих осередків політичних партій та громадських організацій району, ЗМІ, під час якого було обговорено ряд актуальних питань загальнодержавного та місцевого розвитку. Зокрема, учасниками круглого столу піднімалися питання про необхідність налагодження міжнаціональної злагоди та зниження рівня безробіття. Для налагодження тісніших соціально-культурних відносин було запропоновано визначити місто-побратим для Радивилова на Сході України. Присутні на заході представники громадськості також висловили пропозицію встановити у приміщенні райдержадміністрації «Скриньку пропозицій», куди усі бажаючі могли б подавати свої пропозиції для місцевого розвитку. Голова адміністрації Олег Бернацький підтримав висловленні пропозиції.

    В день свята, 22 січня, голова Радивилівської райдержадміністрації Олег Бернацький, в.о. голови райради Петро Ковальчук, міський голова Микола Карапетян, голова районного осередку Української Народної Партії Петро Присяжнюк, депутат райради Михайло Стрик та жителі міста поклали вінки та квіти до пам’ятника Полеглим за волю України, що розташований на міському кладовищі. Настоятель Свято Різдво Богородичної церкви отець Тарас відправив поминальну службу по загиблих українцях, які боролися за незалежність та соборність держави.


no Responses

  1. sos

    Січень 23, 2012, 15:55:42

    !Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *